21 Mayıs 2014 Çarşamba

Çilek, Türkiye’de “169” Dedi


Çocukların hem odalarını hem de hayallerini süsleyen Çilek, Türkiye’deki mağazalaşma çalışmalarına da büyük bir hızla devam ediyor. Bebek, çocuk ve genç odalarının lider markası Çilek, Türkiye’deki 169. İstanbul’daki 58. mağazasını Büyükçekmece’de açtı.


Dünyada 5 kıtada satış noktası bulunan ve bugüne kadar yaklaşık 3 milyon çocuğun odasını süsleyen Çilek; hem yurt içi hem de yurt dışında büyümeye devam ediyor. Büyükçekmece’deki 300 m2’lik yeni konsept Franchise mağazası ile İstanbul’da 58. satış noktasını açan Çilek; Türkiye’deki toplam mağaza sayısını ise 169’a yükseltti.
Türkiye’de ve dünyada mağazalaşarak hızla yayıldıklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, “Özgün tasarımlara sahip, eğlenceli ve renkli odalarımız çocuklar tarafından büyük ilgi görüyor. Çilek ürünleriyle dolu araçlarımız, ayda dünyayı 1 kere dolaşacak kadar km yaparak, çocukları odalarıyla kavuşturuyor. Biz de her hafta açtığımız yeni konsept mağazalarla çocukları hayallerindeki odalara kavuşturmaya devam edeceğiz” dedi. 

**Basın Bültenidir.

Çocuklarınız hep spor yapsın hem eğlensin !İmaginariım çocuk olimpiyatları ile...
Yazın ve sporun keyfini doyasıya yaşamak isteyen minikler için.

Imaginarium, açık havanın ve sporun tadını çıkarmak isteyen miniklere “Çocuk Olimpiyatları” konsepti ile hazırladığı ürünlerle spor ve keyif dolu bir yaz geçirme fırsatı sunuyor. Birbirinden eğlenceli açık hava sporları için tasarlanan ürünler, aynı zamanda bedensel zekâlarının da gelişmesine destek olacak.

Soma İçin Yardım Çağırısı

Somadaki ailelere Yardım etmekten  ve Dua etmekten başka yapacağımız bişey yok.
Tavsiye Evi ve İyi Kalpli Eller ortak bir şekilde çok güzel bir kampanyaya imza atmışlar. Bende sizlerle paylaşmak istiyorum.
Tekrardan ölenlere Allahtan Rahmet ailelerine sabır dilerim :((