1 Mayıs 2014 Perşembe

Ankara Ankamall Starbucks Blogger Etkinliği

Herkese selam , 
Sevgili Neslihan'ın daveti ile geçtiğimiz hafta Ankamall The Body Shop mağazasına bloggerlar olarak ziyarete gitmiştik, The Body Shop  gezimiz sırasında Starbucks'ın çalışanları biz bloggerlara hem kahve eğitimi hemde etkinlik düzenlemek istediklerini söylediler.Bizde seve seve kabul ettik :)

Güleryüzlü Hande'nin bize olan samimi içten anlatımları ve  kahvelerimizi kendi elleriyle ikram etmesi çok hoştu. Bize Starbucks'ın tarihçesini ve sosyal sorumluluk projelerini anlattı. Nisan ayı otizm ayı olarak bilindiği için özel olarak üretilen kahvelerden birinin karı "otizmli çocuklar "için ayrılıyor. Siz de yardım da bulunmak isterseniz Starbucks'tan bu kahvelerden alabilirsiniz. 

Bir de çok güzel kahve testleri yaptırdı Sevgili Hande . Kahve içtiğiniz zaman eğer kahvenin tadı dilin ön kısmında kalıyorsa işte o kahve olmuştur !  Tat arka kısımlarda yoğunlaştıysa kahveniz  olmamıştır :)  


Senacığım müthiş güzel tatlıların tadına bakarken çektim.
 Biz çok eğlendik ve çok keyifli dakikalar geçirdik, teşekkürler Starbucks Türkiye

Next Level 1. Blogger Buluşması gerçekleşti

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü , Ankara Next Level AVM  1. Blogger buluşmasına davetliydim.İstanbul ve Ankaralı Blog yazarları bir araya geldik. Sohbetler edildi , tanıştık kaynaştık. Takip ettiğim ünlü blog yazarları ile karşılaşmak beni çok mutlu etti özellikle  annekaz ve deniz saatcioglu ile tanıştığım için çok mutlu oldum. 

Pet Pansiyon Taurus AVM 'de açıldı

Daha öncede blogumda Pet Pansiyon açılacak diye duyurmuştum. Değerli blogger arkadaşlarım Gırla Fikir (Nazlı) - Nesneslis(Neslihan)- Litte Butterfly(Sena) - Kozmetik Aşığı(Ezgi) ve Minik Prensesim Ece Naz la birlikte Taurus AVM ye gittik.Önce Bekir Coşkun ile tanıştık. Fotoğraf çektirdik. Hatta Ece Naz 'a dediki gel beraber resim çektirelim kabul etmedi , sana köpek alırım dedi. Yine gitmedi. Sonra 3 ümüz beraber çektirdik. Bekir abi bende istiyorum bu fotoğrafı bana da yollayın dedi :))


Ece Naz çok heyecanlıydı. 2013 Yetenek Sizsiniz Şampiyonu Max 'de ordaydı bizim kız pür dikkat izledi gösteriyi. Gösteri bitiminde Ali Yeşilırmak ile ayak üstü sohbetimiz oldu.Kendisi ile aynı köylüyüz ve uzaktan akrabayız. Yetek  Sizsinizi kazandığı için ayrıca mutlu ve gururluyuz :)