15 Nisan 2014 Salı

EceNaz ın Öğretmenine verdiği cevaplar

Ece Naz bizim yanımızda çok aktif , yerinde durmayan bir çocuk. Ama bir ortama girince önce etrafı gözlemler , hoşuna gitmezse bana yapışır hadi gidelim der :) Eve misafir gelince odasından çıkmaz , misafir gidene kadar oyuncakları ile oynar.
Kreş 'e tekrar başlayalı 1 ay oldu neredeyse çok faydasını görüyoruz. Öğretmeni her akşam aktivite kağıdını gönderiyor , ne yemiş , hangi faaliyette bulunmuş , neler öğrenmiş bakıyoruz.İngilizce 3-4 kelime öğrendi kreşte ve sürekli tekrarlatıyorum unutmasın diye.Geçen Perşembe günü öğretmeni sorular sormuş sınıfa bunlarda cevaplamış. 

Televizyonda En Sevdiğin Program hangisi ?

Bizim zamanımızda renkli televizyonlar yoktu , gri tüplü ve manuel di. Uzaktan kumandalar sonradan çıktı yaşımda ortaya mı çıktı ne :))
                    Telefonu pek bilen kimse yoktu , çokta ilgi alanımıza girmiyordu.Şimdi tabletler , akıllı telefonlar havada uçuşuyor :))
Ah ahh , ben bilgisayarla tanıştığımda Lisedeydim :) Ece Naz benim Netbook u mouse siz kullanıyor , üstelik geri tuşunu enterini herşeyi biliyor.

Sizin çocuklar ne durumda kreş e  veya anaokuluna çocuğunu gönderenlerden yorum alabilirim .

CYRENE Yüz Ve Makyaj Temizleme Suyu

Ankarada hava bugün parçalı bulutlu , ara ara güneşli , umarım yağmur yağmaz. 
Kara bulutlara tahammülüm yok Yaz çocuğuyum ben Güneşsiz yapamıyorum :)

2 gündür makyaj temizleme ürünlerinden gidiyoruz ,Cyrene Yüz Ve Makyaj Temizleme Suyunu inceleyelim bugünde , çok sevgili arkadaşım Gülsen Doğanın Kadınlar Günü Etkinliğinde hediye edilmişti bu ürün bizlere. Ürün ambalajı 200 ml 100 kullanım yapılabilir yazıyor etiket üzerinde. Çok akışkan bir yapısı var makyaj temizleme pamuğuna biraz döküyorum ve yüzümü siliyorum.Ben makyaj yapmadığım günlerde de kullanıyorum ,Misel Solüsyonlar hem ciltteki kiri söküyor,hem cilt PH'ını dengeliyor , hemde durulama gerektirmiyor.Makyaj var veya yokkende rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yapış yapış bir his bırakmıyor cildi tazeliyor.Ürün yağ , etil alkol , paraben ,esans ,renklendirici içermiyor .Hassas ciltlere zarar vermiyor.Bu bana baya gider çok küçük değil şisesi .Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Kullanan var ise bende yorumlarını alayım :)