11 Nisan 2014 Cuma

#gulshendoganile8mart dünya kadınlar günü hediyelerimiz - bölüm1

Sevgili izleyicilerim , değerli blogger arkadaşlarım merhaba, 8 Mart Kadınlar Gününde Sevgili Gülsen Doğanın ev sahipliğinde 25 güzel bayan bir araya gelmiştik.Hediyelerimizi şimdi paylaşıyorum sizlerle.
Masalarda bizi bekleyen süprizlerimiz.
Günün anlam ve önemine yakışan kurabiyelerimizi sevgili blogger arkadaşımız Sibel Öcal Erzincan hazırlamış.Çok güzel değil mi ? Emeklerine sağlık diyorum. Bloguna göz gezdirin hatta takibe alın :) www.sibelintarifdefteri.blogspot.com 

Dream and Cream de bizi yalnız bırakmamış ,mavi mini kavanozda kurabiye yollamış ağzımız tadlandı teşekkürler www.facebook.com/dreamandcream

Minik Fabrika mor renkli büstiyer kokulu sabunu ve çok şık sunumu ile kolonyamız 


Sevgili Gülsen Doğanın Kadınlar Günü etkinliğine Firma yetkilileri de katılıp çok güzel sunumlar yaptılar. Baby Corner ve Çilek Odası çekilişle kazananlara hediyelerini verdiler.

Baby Corner yetkilisi Özge hanım elinde baby shower çiçeği ile :)
1 numaranın şansına kazandığımız hediyemiz 2 adet kısa kollu annemi ve babamı çok seviyorum yazan bodylerimiz. Eltim 8 aylık hamile hemen kaptı , oğlumuz olacak tamda onun şansına mavi kazandım :) Teşekkürler Özge hanım


Çilek Odasının sosyal medya uzmanı Burçak Hanım , 
Çanta içerisinde çilek odası anahtarlıklar ve bir paket çilek çikolatası.Eve gelir gelmez Ece Naz hemen yemeye başladı :)

Abfen Farma yetkilisi ürünleri ve kullanımı anlatırken.
Ece Nazın burunu sürekli tıkanıyor ve kullanıyoruz çok işimize yarıyor burun aspiratörü.

Çekiliş çubuklarımızı sevgili Gırla Fikir Nazlı hazırlamıştı. 1 numara çıktı şansıma :)
Teşekkürler Gırla Fikir
Blogger dostu  olan Very Cupcake teşekkürler


Anneler Çilek Mobilyadan hediyelerini alıp , anı fotoğrafı çektirdi.Bizde yastık kazandık :)
Şölen Bizi yalnız bırakmadı Lokkum ve Milango ile teşekkürlerSalt İletişim Lindt ve Anna’s ile etkinliğimize katkıda bulundu ,teşekkürler  www.lindt.com/swf/eng

Duru da bizi yalnız  bırakmadı, teşekkürler


Söke Un da bizlerleydi, teşekkürler

Dr.Oetkeri bilmeyen yok sanırım,teşekkürler


Berrak Turşuları bizi yalnız bırakmadı hepsi birbirinden güzeldi ,flash disk içinde teşekkürler

25 koli göndererek destek veren Murat Bey Peynirlerine teşekkürler.Extra Bıçakta göndermişler teşekkürler

Doğuş Ürün Grubu Cipso’yu da bünyesine aldı belki bilmeyeniniz vardır. 
Cipslerimiz 2 gün dayandı. Ece Naz çok seviyor
Çaylar için çok teşekkürler , bahçeye götürdüm kuzine sobada doğuş çayın tadı bir başka güzel oluyor.

 İşyerinde severek tüketiyorum

Doğadan sponsorlarımız arasındaydı. Çaylar ve kupa için teşekkürler

Çok severek kullandığım bir marka , etkinliğimize streç film göndererek destek oldu.
 1 Numaranın şansına olarak kanca evden kazandığım hediyem
Peynir Kesme Seti.Henüz açmadım Çok şekerler değil mi ?
www.kancaev.com Teşekkürler.Fotoğrafın boyutu büyük olduğundan yan döndü :(

Gıda grubu bitti ama yakında çok güzel tarifler gelecek Duru Bulgurdan ,Söke undan ve Dr.Oetkerden , Muratbey Peynirden 

Tekrar tekrar teşekkür ederim , Gülsen Doğan'a ve Etkinliğimize destek veren firmalarımıza.
Hediyelerin devamı olan 2. bölüm hemen gelecek ve orada da kozmetik gruplarından bahsedeceğim.

Dermo Renoval Naturel Skin Care

Herkese neşeli hafta sonları dilerim , tanışmadıysanız eğer sizi Dermo Renoval ürünleri ile tanıştırmak istiyorum.Firmamız bana denemem için 3 güzel ürün göndermiş öncelikle teşekkür ederim.
İlk ürünümüz 50 Faktörlü Güneş sütü . Tatile çıkınca kesinlikle deneyeceğim ve dönüşünde yorumlarımı ileteceğim siz blogcanlarıma :)  İkinci ürünümüz Ayak Bakım kremi , Üçüncü ürün ise Islak İntim Mendilleri.

Görüldüğü üzere Güneş sütünde koruyucu turuncu bir kapak mevcut.50 Faktör koruyucu içermesi bence gayet güzel. Kırmızı üzüm çekirdeği , yeşil çay ve avakado içeriyor.

Koruyucu kapak çıktıktan sonra fıs fıs sprey şeklinde 2. koruyucu kapak var. Ürünü elimde denedim,akışkan sıvı şekilde kokusu çok güzel 10 gün sonra tam anlamıyla deneyip yorumlayacağım.

Bu ayak bakım kremi bir harika dostum , gerçektende öyle , kokusu süpeer ötesi kırmızı üzüm çekirdeği içeriyor. İşyerinde olduğumdan elimde denemek zorunda kaldım. Çok güzel bir yapısı var yağlı bir his bırakmıyor hemen emiliyor. Kokusu çok kalıcı ve hafif insanı rahatsız etmiyor.Kesinlikle tavsiye ederim.
Renoval ayak bakım kremi, ayakları ihtiyaç duyduğu şekilde nemlendirerek topuk çatlakları, terleme, koku, mantar ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olacak, doğal ve etkili bir bakım kremidir.
İntim Mendiller bu pembe kutuda geliyor ve paket içerisinde 7 adet çıkıyor.
GENİTAL BÖLGE TEMİZLİĞİNDE ETKİLİ ISLAK MENDİL
Günlük hayatımızda kullandığımız sabunlar yüksek ph lı olduklarından enfeksiyon ve tahriş durumlarına karşı cildin direncini azaltabilir dermo renoval intim genital bölge ile uyumlu ph değeri ile yararlı mikroorganizmaları korunurken zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Günlük hayatınızda özellikle genital bölge lerin hijyen ve temizliğinde hassas ph 4.5 dengesi ile dış ortamdan gelebilecek enfeksiyonlara ve bakterilere karşı korunma da etkilidir
Kullanım şekli; Mendiller tek kullanımlıktır, paketin içindeki mendil ile dış genitale bölge silinerek temizlenmesi sağlanır ve 24 saat boyunca koku oluşumu engellenir. 
Ürün içeriği ; 7 ADET
Firmamız hakkında
D.RENOVAL ailesi olarak sektörde 2001 yılının sonlarında kozmetik sektörüne girmiştir. 12 nci Yılımızı girereken uzun yılların verdiği güvenilir deneyim ve tecrübeleriyle markalarına kattığı vazgeçilmez degerle T.C. Sağlık Bakanlığı Kozmetik Üretim satandartlarına uygun olarak yeni plazasasında 2000 m2 lık kapalı alana sahıp üretim tesisleriyle gerek kendi markasında gerekse kardeş marka dediğimiz, kobilere Fason Üretimiyle; likid dolumda100.000 adet krem bazlı ürünlerde 50.000 adet el değmeden olmazsa olmazlarımızdan olan şirket bilincimizdeki her yıl takip ettiğimiz ünüvasyonlarla firmamıza ait en son teknolojilere sahip ekip ve makina parkuruyla günlük kapasiteye sahip olan ve her geçen gün müşteri potansiyelini genişleten Yurt İçinde 8 markaya Avrupada faaliyetgösteren 3 markaya bitkisel ve kimyasal kozmetik üretimiyle ve Biosidal ilaç gurubunda hizmet alanını her geçen gün ülke ekonomisine değer katmakta olan inançlı güçlü firma yapısına sahibiz.
Biz dediğmizde anladığımız; gelmiş olduğumuz zorlu yolda ticaret hayatımızda inişli çıkışlı dönemlerde bizi günümüzde biz yapan başta; Aziz Milletimizi yurt dışı müşterilerimize en önemlisi bizlere devamlı desteklerini daima hiç esirgemeyen Firma Danışmanlığımızı yapan YILBAK ve Genel Koordinatörü Ali Rıza Değer Beyefendiye tedarikçilerimize ve değerli D.Renoval ailesine sonsuz minnattarlığımızı bize inanan tüm dostlarımızayüce mevlanın huzurunda saygı ve sevgilerimizi sunar, Sizleride dermo kozmetik üretim tesislerinde çözüm ortaklı çalışma ortamına bekleriz.

Bizim deger kaynagı dediğimiz müşterilerimize ilkelerimiz içinde bakış açısı "Asıl Patron Tüketicidir" dediğmiz memnuniyet derecesini herşeyden önce tutarak üretimizi T.C Sağlık Bakanlığı GMP Belgesi, İSO:2001-2008 Kalite satandartları ve Helal Sertifakaları kapsamında üretimlerine devam etmekte olup Türkiyenin ve Avrupanın şeçkin marketler zincirlerinde 3 yıldır, yine ülkemizin kozmetik marketler zincirleri olan klas magazalar zincirlerinde ve anadoluda ve Türkiyede sayılı prestij sahihibi birden fazla ecza depolarında ayrıca Aavrupa'da ve Türkiyenin en güçlü E ticaret sitelerinde ürün guruplarımızın satışlarını gerçekleştirmenin sonsuz hazını yaşamaya devam etmekteyiz.
Ece Naz ve Milly Molly Benzerliği

ben demiyorum kendisi diyor , anne bak aynı benim gibi saçlarım gibi  :))   Kendisini milly e benzeten bir kızım var haksızda değil hanii ..

Pek girişken bir çocuk değil umarım onunda molly gibi yakın bir arkadaşı olur :))Benziyor muyuz Milly Mollye ?AKNICARE IFTIHARLA SUNAR

Sivilcede yan etkisiz etkin tedavi..
AKNICARE.

Organicare SPF50+ Baby Sunscreen


Ürünü geçen sene tatile gitmeden önce tanıdık eczacımdan 35 TL ye almıştım , Parfüm, Paraben, Renklendirici, Parafin, Lanolin içermediği için bunu tavsiye etti eczacı ablamız.

Tatilimizi 23Nisan'a getirmiştik. Çocuklu aile olunca hem otel kalabalık değildi hemde yaz sıcağı olmadığından güneş yakıp kavurmuyordu. O nedenle çok fazla güneş ışığına maruz kalmadık. Bu senede aynı tarihe başka bir otelde rezervasyon yaptırdık. Tam 20 günümüz kaldı.Onun postunu ayrı yazarım :)

Biz Organicareden memnun kaldık, hafif bir yapısı var, sürüldüğü yerde beyaz kalıntılar bırakmıyor.Vücut hemen emiyor.Yazın her hafta sonu bahçede olduğumuzdan sabah evden çıkmadan sürüyordum yüzüne , boynuna, kollarına , bacaklarına akşama kadar koruyordu.Suylada oynuyorduk. Suyada dayanaklı. 


Biz memnun kaldık , ürünü kullanan varsa düşüncelerini alabilirim :))