9 Nisan 2014 Çarşamba

atesligiyim.com sponsorlugunda 1 kişiye küpe hediye ediyoruz

Sevgili takipçilerim merhaba, bugün sitemize sponsor olan firmamız http://atesligiyim.com/ daha öncede bir çok kez çalıştık ve aksesuar hediye etmiştik.Şimdi de çekilişimiz 1 hafta sürecek ve süre sonunda 1 takipçimiz çok şık küpe kazanacaktır.Çekiliş Katılım Şartları;

** İzleyicim olun

1) http://atesligiyim.com linkini facebook duvarında herkese açık paylaşınız


2) Facebook sayfamızın herhangi bir iletisine yorum bırakınız

BİTİŞ TARİHİ 16.04.2014
Kargo Ücreti Kazanan a aittir 3.90 TL

Aubrey Organics 'e Teşekkürler

Bu sabah güzel bir kargo aldım , firmamız bana denemem için  testerlarını göndermiş. Tamda tatil arifesi 45 faktörlük güneş kremi testeri göndermişler bu işime biraz da olsa yarayacak :) Ürün hakkında  suda ve terlemede "40 dakika" boyunca  su geçirmez yazıyor sitede .Eğer gerçekten öyle ise çok güzel bir haber.


                                                          Firmamız Hakkında


AUBREY ORGANİK®, 40 yıldan fazladır tüm doğal saç ve cilt bakımlarında liderdir. ve 1994 yılında ilk onaylanan organik markadır. Aubrey Hampton organik bir çiftlikte doğmuştur, doğanın ve sağlığın önemini anlayarak büyümüştür ve 1967 yılında bunları işleyecek hale getirerek kendi doğal kozmetik şirketini kurmuştur. Organik bitkisel kozmetik öncüsü olarak tanınmıştır ve hayvan hakları ve çevre konusundaki çalışmaları için Kültür ve Hayvan Vakfı tarafından Yılın Eylemcisi ödülü verilmiştir.
Aubrey Organik neden bu kadar iyidir?
Aubrey ürünleri şüphesiz bugün piyasadaki en doğal saç, cilt ve vücut bakımı alanlarından birine sahiptir. Çevreci anlamına gelen Aubrey ismi toksik ve petrokimyasal olmayan en iyi markalardan biridir.
Felsefemiz çok basit: “Neden daha faydalı olan doğal şeyler varken, sentetik bir şeyler kullanalım?”


Aubrey Organics İletişim Kanalları