4 Nisan 2014 Cuma

Mod On Kırmızı


Bugün pek romantiğim , kırmızı uyumunu yakaladım sanırım. Yüzük , deri ceket ve ruj ile.
Akşam kociş ve EceNaz la yemeğe çıksak iyi olur eve gidip yemek yapacak modda değilim. Burdan aşkıma sesleniyorum duuy sesimi :))

Gümüş Mercan Yüzüğüm benim için çok değerli , Hamileyken Beypazarına gitmiştim.Hem doğum korkusu hemde aort yetmezliğinden dolayı riskli gebelik geçiriyordum, kendime uğur ve şans getirecek bir yüzük ararken bunu beypazarı gümüşçüler çarşısından almıştım.2010 da almıştım iyide bir para ödemiştim pazarlıkla 80 TL :) Deri Kırmızı ceketim LCW onuda 70 TL ye almıştım.Böyle işşte, sizde durumlar nasıl , hangi renk modundasınız ??

Karıncalarla baş etme yöntemim , bion karınca tebeşiri

Yaklaşık 2 yıl önce keşfettim bu ürünü,neler denemedim ki doğal yollar ,kimyasal yollar hiç biri fayda etmedi.tuz döktüm , salatalık kabugu,  limon , karınca tozu  hepsinde yine çıktılar hemde her yerde. bion tebeşir gibi aynı stick şeklinde,sürüyorsunuz 2-3 saat içinde karıncalar kayboluyorlar.Duvarda mı görüyorum ufak bir çizik atıyorum o kadar , tuvalette mutfakta kapı arkasına ince bir çizik atıyorum.Birde dış kapının önüne ince bir çizgi dışarıdan böcek felan giremiyor.Ne döküldü ne koktu derdi yok. Eczaneden alıyorum 7.5 TL fiyatı ara ara a101 lerede 5.00 TL den geliyor.

Malüm bahar geldi karınca mevsimi de açıldı.İşinize yarar diye düşündüm. İnsanın küçük çocuğu olunca herşeyi kullanamıyor.Ece Naz karınca görünce eliyle bastırıp öldürüyordu yada ben yokken ya ağzına alırsa yerse diye çok evham yapıyordum.

Biz memnun kaldık kullanan varsa yorumlarını alabilirim ..


http://www.bion.com.tr/