26 Aralık 2014 Cuma

AVON'la Yılbaşı Alışkanlıklarını Değiştirecek Kampanya #MutlulukProjesi

HİÇ TANIMADIĞINIZ BİRİLERİNİ MUTLU EDİN!

128 yıllık geçmişi ile *Türkiye’nin en sevilen kozmetik ve makyaj markası seçilen AVON; bu yılbaşında tüm Türkiye’ye mutluluk dağıtmayı ve dağıttırmayı hedefliyor.


Yılbaşına dek sürecek kampanya kapsamında özel olarak hazırlanan sürpriz paketler bloggerlar ve AVON takipçileri tarafından Türkiye’nin farklı yerlerinde, onları bulacak şanslı kişileri bekliyor.
AVON tarafından dağıtılan sürpriz paketler, bir kafeden çıkarken masanın üzerinde, taksiden inerken arka koltukta ya da kampüsün kantini gibi farklı lokasyonlarda bırakılıyor. Paketleri bırakanlar da bıraktıkları noktayı yazarak #MutlulukProjesi etiketiyle takipçileriyle paylaşıyor. Daha sonra paketi bulan kişi #MutlulukProjesi etiketiyle bu sürprizi paylaşarak mutluluk zincirinin devam etmesini sağlıyor.
Her sene sonunda yılbaşına özel ürün ve hediye katalogları heyecanla beklenen kozmetik devi AVON, bu sene yılbaşı hediyeleşme alışkanlıklarına farklı bir bakış açısı getiriyor.
Mutluluk paketlerinden birine sahip olmak ya da mutluluğu paylaşmak için AVON Turkiye Facebook, AVONTurkiye Twitter, AVONTurkiye instagram hesabını takip edebilir, sürpriz paketlerin nerelerde gezdiğini görmek için MutlulukProjesi etiketine göz atabilirsiniz.

*21 Nisan – 6 Haziran tarihleri arasında MediaCat ve IPSOS işbirliğiyle Türkiye temsili 12 kentte, 15 - 60 yaş arası 2000 kişinin (%50 kadın - %50 erkek) katıldığı “Türkiye’nin Lovemark’ları 2014” araştırması sonucuna göre AVON, Türkiye’nin en sevilen kozmetik ve makyaj markası seçildi.
  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder