27 Ağustos 2014 Çarşamba

#cananilesummerparty etkinlik sponsorları ,www.datcapaketi.com

  #cananilesummerparty etkinliğinin sponsorlarından datcapaketi.com'u   yakından tanıyalım..DatcaPaketi.com

Datça’dan Türkiye’nin her yerine lezzetli köy ürünleri gönderiyoruz…
Güney Ege sahilleri yaz aylarında yüz binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Tatilciler, otellerin ve restoranların birbirinden lezzetli yemeklerinin tadına doyamadan evlerine dönerken; tatile çıkma fırsatı bulamayanlar ise tatil yapabilme ve lezzetli yemekler yiyebilme özlemi çekiyorlar…
Büyük şehirlerde yaşarken de köylerde mevsiminde yetişen lezzetli sebzeleri ve köy ürünlerini sipariş verebileceğiniz bir internet sitesi hazırladık.

Datça Paketi, Lezzetli Yemekleri tercih edenler için.
İşlem görmemiş, katkı maddesi içermeyen Datça'daki ve Güney Ege’deki lezzetli, taze köy ürünleri ve mahsullerini seçiyor ve sizler için bir araya getiriyoruz. Ürünleri çeşitlerine göre en uygun ambalajlarla paketleyerek anlaşmalı kargo firması aracılığı ile Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz.

Datça Paketi; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na kayıtlı bir işletmedir.

Sitemizde köy bakliyatları, en değerli mandıraların özel peynirleri, bal-badem paketleri, kuruyemiş karışımları, köylülerimizin bahçelerinden haftalık sebze paketleri, egenin iri etli zeytinleri, Datça sızma zeytinyağı, sizin için hazırladığımız kahvaltı paketleri ve diyet yapanların ihtiyaçlarına göre hazırlanmış paketler satışa sunuyoruz.

Ürünlerin tek ve toptan satışları mümkün. İsteyenler site üzerinden kendi paketlerini kendileri de oluşturabiliyor. Paketleri, bölgedeki lezzetli ve güvenilir ürünler arasından seçerek oluşturuyoruz. Ürünler gıda kodeksine uygun üretim yapan güvenilir firmalar tarafından bizler için üretiliyor.
E-ticaret sitesi 256 bit Rapid SSL Sertifikasına sahip; bu şekilde sitede kredi kartı ile güvenli alışveriş yapılıyor. Kullanıcılar, 3D Secure sistemi dahilinde cep telefonlarına gelen kod ile alışveriş yapabiliyor. Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmeyenler için havale ile ödeme imkanı da mevcut.


Ballı Badem Ezmesi 200gr.Çam Balı 450grBeyaz Peynir 500grYeşil Zeytin 250grAk Badem 500gr.Gün Kurusu 350grKaya Koruğu 500gr.Kapari 450 gr.Kurutulmuş Domates 250gr
Facebook 
DATÇA PAKETİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder