5 Eylül 2014 Cuma

#cananilesummerparty etkinlik sponsorları , www.ataecza.com

#cananilesummerparty etkinlik sponsorlarımızdan www.ataecza.com u tanıyalım.
Anne Bebek,Kişisel Bakım,Cinsel Sağlık,Makyaj,Medikal Ürünler,Ağız&Diş,Form Destek kategorilerinde birçok ünlü markayı  ,orjinal ürün  garantisi ile satışını yapıyorlar.

Uzun yıllardan beri sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmamız, edindiği tecrübe ve siz değerli müşterilerimizden aldığı olumlu tepki ve beklentiler sonucunda 2013 yılı itibariyle internet üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet anlayışı ile AtaEcza.com internet satış sitesini Kocaeli merkezli olarak ATA ECZA SAĞLIK ÜRÜNLERİ adı altında hayata geçirmiş bulunmaktadır.
AtaEcza.com’dan aldığınız tüm ürünler orijinal ürünler olup firmaların kendi tedarikçi ve distiribütörlerinden tedarik edilmektedir. AtaEcza.com olarak en büyük önceliklerimizden biride %100 orjinal ürünleri en cazip koşul ve fiyatlarda sizlere sunmaktayız.
Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls Blush (Natural Pearl) - Uygun FiyatPhysicians Formula Shimmer Strips Custom Bronzer, Blush & Eye Shadow 3 ü Bir Arada Bronzer, Allık, Far-SUNSET - Uygun FiyatPhysicians Formula Shimmer Strips Liquid Metal Eyeliner Smoky - Uygun Fiyat
SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder