27 Mayıs 2014 Salı

China Glaze yeni seriler Haziran ayında Türkiye’de!!

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte renkli kozmetik ürünlerine talebin artmasına şaşmamak lazım. Renkli Kozmetiğin en popüler dallarından biri olan ojelerde ise her sene yeni seri ve koleksiyonlarla modaya yön veren China Glaze markasının 3 yeni koleksiyonu Haziran ayında Türkiye’de oje severlerle buluşacak!
3 koleksiyonun aynı anda son kullanıcı ile buluşması eşine pek sık rastlanır bir olay değildir. Genelde kış veya yaz sezonu ya da ünlü bir sanatçı, cadılar bayramı gibi bir konsept üzerine kurulu koleksiyonlar 2-3 ayda bir oje severlerle buluşur. 2014 yılına her zamankinden daha üretken ve çalışkan girdiği her halinden belli olan Los Angeles ofisi bu sefer tüm China Glaze tutkunlarını zor durumda bırakacak gibi; çünkü bu sene her zamankinden daha fazla yeni renklerle karşılaşacağız gibi duruyor!
Şimdi gelin koleksiyonlara ve hikâyelerine bakalım


Surprise
Her sene simli, yaldızlı, pullu, çatlayan, mıknatıslı 
renk değiştiren vs gibi marjinal ojeler üretmekten
kaçınmayan China Glaze bu seneye bir ‘Sürpriz’ yaparak
girmek istemiş.  Büyük ölçüde efekt olarak kullanılan
Surprise ojeler tırnağınızın üstünde pullar bırakıyor.
Farklı renk gruplarından oluşan pullar tırnağınızın üstünde
çok farklı bir görünüm bırakacak. Bu ojeleri haliyle sağlam 
bir taban renk ile kullanmakta fayda var!
Off-Shore
Yaz ayları yaklaşıyor dedik China Glaze boş durur mu? Artık geleneksel hale gelen yaz renkleri bu sene de epey hoş duruyor. Serinin büyük bir kısmı Neonlardan oluşuyor. Son senelerde ‘ Summer Neons’ ve ‘ Sunsational’ serilerinden sonra aynı çizgiyi yakalayan ‘Off-Shore’ koleksiyonu da yazın rahatlıkla kullanabileceğiniz moda yaz renklerinden oluşuyor.City Flourish
2014’ün en çok merakla beklenen China Glaze koleksiyonu! Bahar renklerini temsil eden City Flourish koleksiyonu çoğunlukla pastel ve krem renklerinden oluşuyor. Renklerin Peonies ve Pollen isimleriyle 6’şar olarak 2 ayrı gruba ayrıldığı seri bahar zamanı şehirlerin en çok göze batan moda renklerinden esinlenerek tasarlanmış. Pastel renklerin kendine özgü görünümü bu koleksiyonun ana özelliklerinden. 

Çok yakında bu 3 koleksiyonuda Tanacan Kozmetik bünyesinde bulabileceksiniz. Ojeler Tanacan’ın resmi satış sitesi olan
adresine yüklenmeye başlandı bile. Maalesef stoklar henüz açık değil ancak Haziran ayında ojelere göz atmak isteyenler sayfaları yenilemeyi unutmasınlar, lakin yeni seriler çok hızlı tükeniyor ve sınırlı üretim olduğu için tekrar bulmak oldukça zor hale geliyor.
Tüm oje severlere harika bir yaz diliyoruz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder