28 Mayıs 2014 Çarşamba

Ankaralı Bloggerlar SihirliMavi ile Anneler Günü Etkinliğinde buluştu #part1


Mayıs ayı etkinlik ayı oldu diyebilirim. Sevgili sihirlimavi blogunun sahibesi İlknurcuğum 10 Mayıs Cumartesi günü Tandoğan da bulunan fabrica'fe de çok özenerek , çok emek harcayarak Anneler gününe 1 gün kala bol sponsorlu süper bir etkinlik düzenledi. Yüzyüze tanışmadığım Ankaralı blogger arkadaşlarımla o gün tanıştım. Ayna Söyle bana , Sihirli Oklava , Sevgili Dolunay abla, Sevgili Demetciğim iyi ki tanıştık . Anneler , çocuklar (Ecenaz -Gülsenin oğlu  Kerem - Anne Kaz canım Hayriyeciğimin çok cici 2 kızı  ) ve anne adayları vardı. Birde etkinliğimizde Mustela yöneticisi güleryüzlü - cana yakın Eda hanımda vardı. Kendi elleri ile taktim etti Mustela çantalarımızı.
Etkinlik gününe gidelim hadi  :)


İlknurcuğum açılış konuşması yaparken
Yemekler yenildi sohbetler edildi.
Fabrica'fe nin Köri soslu tavuğunu ilk kez denedim 10 üzerinden 10 aldı.
Ece Naz  hanımda kaşarlı tost yedi :)
Toplu Fotoğrafımız
Selfie böyle olur arkadaşlar :))
Mustela çocukları ve Eda hanım

Sponsor Firma Listesi

1-      Ali Baba Doğal Taş: http://www.alibabadogaltas.com.tr/
2-      Amadea Kozmetik:  http://www.amadea.com.tr/
3-      Apolena Home&Living:  http://shop.apolena.com/
4-      Atölye Pudra:  https://www.facebook.com/AtolyePudra?fref=ts
5-      Baby Corner: www.babycorner.com.tr
6-      Babyland:  http://www.babyland.com/
7-      Barielle  http://barielle.com.tr
8-      Başak Organik:  http://www.basakorganik.com/
9-      ABCBioderma: http://bioderma.com.tr
11-  Cadence Art&Hobby Paints:  https://www.facebook.com/cadencecraft?fref=ts
13-  Cosmed: http://cosmed.com.tr/
14-  D&B Dizayn: http://www.db-dizayn.com/
16-  Dermorenda:  https://www.dermorenda.com/
17-  Diva Pırlanta: https://www.facebook.com/divapirlanta
18-  Durance:   http://www.durance.com.tr/
20-  Ev İşi Organik:   https://www.facebook.com/evisiorganik?fref=ts
22-  Friendly Organic:  https://www.facebook.com/FriendlyOrganicTR
23-  Haki Acuka:  https://www.facebook.com/HakiAcuka
24-  Hobby Kozmetik: www.hobbykozmetik.com
25-  İpeğin Sabun Dünyası:   https://www.facebook.com/susbutiksabun.ipek
27-  Keçici Peynir:  https://www.facebook.com/kecici
28-  Kokucuk: http://kokucuk.com/
30-  Kundo:  http://kundo.co/
32-  Madal Bal: http://www.madalbal.com.tr/
33-  Mastiha Shop:  http://mastihashop.com.tr/
34-  Mustela:  http://www.mustela.com.tr/
35-  Nar Gourmet:  http://www.nargourmet.com/  
36-  Ne İyi Fikir:  http://www.neiyifikir.com/
37-  Nideno:  http://www.nideno.com/
39-  Purnem:  http://www.nmkozmetik.com/
42-  Reçete:  http://www.recete.com/
43-  Senem Boutique:  https://www.facebook.com/SenemBoutique
44-  Sevo’s Magic:    https://www.facebook.com/sevok1?ref=ts&fref=ts
45-  Söke Un:  http://www.sokeun.com.tr/
46-  St. Herb: www.stherb.com.tr
47-  Şipşak Pratik: www.sipsakpratik.com
48-  Tozlu Giyim:  https://www.tozlugiyim.com.tr/
50-  Uneller Unlu Mamulleri:  http://www.uneller.com/tr/
51-  Unilever: http://www.unilever.com
52-  Yörsan: www.yorsan.com.tr


Bu güzel etkinlik için Sihirli Mavi İlknur'cuğuma ve tüm sponsor firmalara çok teşekkür ederim.
Ürünleri denedikçe , kullandıkça tüm  sosyal medya hesaplarımda ayrıntıları olacak.
Etkinliğimiz sosyal medyada #sihirlimaviyleannelergunu hasthagi ile paylaşıldı. Facebook Twitter Instagramda bu hasthagı kullanarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Tek bir posta sığdırmak istemedim. 2. postumda markaları ve verilen hediyeleri tanıyacağız.

Sevgiler..