11 Nisan 2014 Cuma

Dermo Renoval Naturel Skin Care

Herkese neşeli hafta sonları dilerim , tanışmadıysanız eğer sizi Dermo Renoval ürünleri ile tanıştırmak istiyorum.Firmamız bana denemem için 3 güzel ürün göndermiş öncelikle teşekkür ederim.
İlk ürünümüz 50 Faktörlü Güneş sütü . Tatile çıkınca kesinlikle deneyeceğim ve dönüşünde yorumlarımı ileteceğim siz blogcanlarıma :)  İkinci ürünümüz Ayak Bakım kremi , Üçüncü ürün ise Islak İntim Mendilleri.

Görüldüğü üzere Güneş sütünde koruyucu turuncu bir kapak mevcut.50 Faktör koruyucu içermesi bence gayet güzel. Kırmızı üzüm çekirdeği , yeşil çay ve avakado içeriyor.

Koruyucu kapak çıktıktan sonra fıs fıs sprey şeklinde 2. koruyucu kapak var. Ürünü elimde denedim,akışkan sıvı şekilde kokusu çok güzel 10 gün sonra tam anlamıyla deneyip yorumlayacağım.

Bu ayak bakım kremi bir harika dostum , gerçektende öyle , kokusu süpeer ötesi kırmızı üzüm çekirdeği içeriyor. İşyerinde olduğumdan elimde denemek zorunda kaldım. Çok güzel bir yapısı var yağlı bir his bırakmıyor hemen emiliyor. Kokusu çok kalıcı ve hafif insanı rahatsız etmiyor.Kesinlikle tavsiye ederim.
Renoval ayak bakım kremi, ayakları ihtiyaç duyduğu şekilde nemlendirerek topuk çatlakları, terleme, koku, mantar ve kaşıntının giderilmesine yardımcı olacak, doğal ve etkili bir bakım kremidir.
İntim Mendiller bu pembe kutuda geliyor ve paket içerisinde 7 adet çıkıyor.
GENİTAL BÖLGE TEMİZLİĞİNDE ETKİLİ ISLAK MENDİL
Günlük hayatımızda kullandığımız sabunlar yüksek ph lı olduklarından enfeksiyon ve tahriş durumlarına karşı cildin direncini azaltabilir dermo renoval intim genital bölge ile uyumlu ph değeri ile yararlı mikroorganizmaları korunurken zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Günlük hayatınızda özellikle genital bölge lerin hijyen ve temizliğinde hassas ph 4.5 dengesi ile dış ortamdan gelebilecek enfeksiyonlara ve bakterilere karşı korunma da etkilidir
Kullanım şekli; Mendiller tek kullanımlıktır, paketin içindeki mendil ile dış genitale bölge silinerek temizlenmesi sağlanır ve 24 saat boyunca koku oluşumu engellenir. 
Ürün içeriği ; 7 ADET
Firmamız hakkında
D.RENOVAL ailesi olarak sektörde 2001 yılının sonlarında kozmetik sektörüne girmiştir. 12 nci Yılımızı girereken uzun yılların verdiği güvenilir deneyim ve tecrübeleriyle markalarına kattığı vazgeçilmez degerle T.C. Sağlık Bakanlığı Kozmetik Üretim satandartlarına uygun olarak yeni plazasasında 2000 m2 lık kapalı alana sahıp üretim tesisleriyle gerek kendi markasında gerekse kardeş marka dediğimiz, kobilere Fason Üretimiyle; likid dolumda100.000 adet krem bazlı ürünlerde 50.000 adet el değmeden olmazsa olmazlarımızdan olan şirket bilincimizdeki her yıl takip ettiğimiz ünüvasyonlarla firmamıza ait en son teknolojilere sahip ekip ve makina parkuruyla günlük kapasiteye sahip olan ve her geçen gün müşteri potansiyelini genişleten Yurt İçinde 8 markaya Avrupada faaliyetgösteren 3 markaya bitkisel ve kimyasal kozmetik üretimiyle ve Biosidal ilaç gurubunda hizmet alanını her geçen gün ülke ekonomisine değer katmakta olan inançlı güçlü firma yapısına sahibiz.
Biz dediğmizde anladığımız; gelmiş olduğumuz zorlu yolda ticaret hayatımızda inişli çıkışlı dönemlerde bizi günümüzde biz yapan başta; Aziz Milletimizi yurt dışı müşterilerimize en önemlisi bizlere devamlı desteklerini daima hiç esirgemeyen Firma Danışmanlığımızı yapan YILBAK ve Genel Koordinatörü Ali Rıza Değer Beyefendiye tedarikçilerimize ve değerli D.Renoval ailesine sonsuz minnattarlığımızı bize inanan tüm dostlarımızayüce mevlanın huzurunda saygı ve sevgilerimizi sunar, Sizleride dermo kozmetik üretim tesislerinde çözüm ortaklı çalışma ortamına bekleriz.

Bizim deger kaynagı dediğimiz müşterilerimize ilkelerimiz içinde bakış açısı "Asıl Patron Tüketicidir" dediğmiz memnuniyet derecesini herşeyden önce tutarak üretimizi T.C Sağlık Bakanlığı GMP Belgesi, İSO:2001-2008 Kalite satandartları ve Helal Sertifakaları kapsamında üretimlerine devam etmekte olup Türkiyenin ve Avrupanın şeçkin marketler zincirlerinde 3 yıldır, yine ülkemizin kozmetik marketler zincirleri olan klas magazalar zincirlerinde ve anadoluda ve Türkiyede sayılı prestij sahihibi birden fazla ecza depolarında ayrıca Aavrupa'da ve Türkiyenin en güçlü E ticaret sitelerinde ürün guruplarımızın satışlarını gerçekleştirmenin sonsuz hazını yaşamaya devam etmekteyiz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder