9 Nisan 2014 Çarşamba

Aubrey Organics 'e Teşekkürler

Bu sabah güzel bir kargo aldım , firmamız bana denemem için  testerlarını göndermiş. Tamda tatil arifesi 45 faktörlük güneş kremi testeri göndermişler bu işime biraz da olsa yarayacak :) Ürün hakkında  suda ve terlemede "40 dakika" boyunca  su geçirmez yazıyor sitede .Eğer gerçekten öyle ise çok güzel bir haber.


                                                          Firmamız Hakkında


AUBREY ORGANİK®, 40 yıldan fazladır tüm doğal saç ve cilt bakımlarında liderdir. ve 1994 yılında ilk onaylanan organik markadır. Aubrey Hampton organik bir çiftlikte doğmuştur, doğanın ve sağlığın önemini anlayarak büyümüştür ve 1967 yılında bunları işleyecek hale getirerek kendi doğal kozmetik şirketini kurmuştur. Organik bitkisel kozmetik öncüsü olarak tanınmıştır ve hayvan hakları ve çevre konusundaki çalışmaları için Kültür ve Hayvan Vakfı tarafından Yılın Eylemcisi ödülü verilmiştir.
Aubrey Organik neden bu kadar iyidir?
Aubrey ürünleri şüphesiz bugün piyasadaki en doğal saç, cilt ve vücut bakımı alanlarından birine sahiptir. Çevreci anlamına gelen Aubrey ismi toksik ve petrokimyasal olmayan en iyi markalardan biridir.
Felsefemiz çok basit: “Neden daha faydalı olan doğal şeyler varken, sentetik bir şeyler kullanalım?”


Aubrey Organics İletişim Kanalları


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder