17 Ağustos 2013 Cumartesi

Arko Nem, Facebook Sayfasında Ayça Şen'i Ağırlıyor!


Arko Nem, Facebook’taki takipçilerine keyifli bir yaz yaşatmak amacıyla yürüttüğü 1 Konu 1 Konuk projesinde bu hafta “Yaza devam” diyen Ayça Şen’i ağırlıyor.

Sosyal medyanın sevilen isimlerini Facebook sayfasında ağırlayarak takipçilerinin daha keyifli bir yaz yaşamalarına yardımcı olan Arko Nem, blog yazarı Alışveriş Cini’nden sonra yoluna Ayça Şen ile devam ediyor. 12-18 Ağustos tarihleri arasında 1 Konu 1 Konuk projesi kapsamında Arko Nem sayfasını yönetecek olan Ayça Şen, “Yaza devam” diyor ve kendi deneyimlerinden de yola çıkarak eğlenceli konulara değiniyor. Ayça Şen ayrıca, takipçilerden gelen soruları da bizzat çektiği eğlenceli video ile yanıtlıyor.

arkonem-aycasen

Siz de ünlüleri ağırlayan 1 Konu 1 Konuk Projesi’ni yakından izlemek ve 1 hafta boyunca Ayça Şen ile keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Arko Nem Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Peynirli Biber Dolması

peynirli-biber-dolmasiiii

Tarife bende yeni ulaştım yarın bahçede deneyeceğim basit ve sunumu çok şık değil mi ?

Zeytinyağlı Bamya Tarifi

Zeytinyağlı bamya tarifi

Bamya göz sağlığı için oldukça yararlı bir sebzedir. İçerisinde bulunan C vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirir. Daha pek çok faydası olan bamyayı, sofralarınızdan eksik etmeyin.

Etli Patlıcan Dolması

Çoğu kişi patlıcanı sevmez , kiminin midesini bulandırır patlıcan kimine de acı gelir, ama ben her türlüsünü severim. Dolmaya da çok yakıştırıyorum :)

Etli patlıcan dolması

Ton Balıklı Makarna Salatası

ton-baliklimakarna-salatasi-2Diyet yapıyorsanız veya makarnamı farklı tüketmek istiyorum diyorsanız bu tarif tam size göre.

Malzemeler:
  • Yarım paket haşlanmış  makarna
  • 160 gr ton balığı
  • 7-8 siyah zeytin

siyah beyaz mutfak modelleri

Merhaba sevgili izleyicilerim , değerli misafirlerim, blogumun adı tabiiki mutfağımın renklerinden geliyor :)

Bugün sizler için siyah beyaz mutfak modellerini araştırdım.