10 Ağustos 2013 Cumartesi

cantafabrik.com ile tam 10 kişiye hediyemiz var..

                                                               

Aradığınız Tüm Çantalar,En Yeni Modeller En Uygun 

Fiyatlarla Kapıda Ödeme kolaylığıyla Kapınızda !!

Bayan Çantası ,Abiye Çanta ,Portföy Çanta ,Cüzdan , Tablet Kılıflarını uygun fiyata , güvenilir bir siteden almak istiyorsanız eğer cantafabrik.com 'a tıklamanız yeterli. Abiye çantalara göz attım gerçekten kaliteli ve göz alıcı fiyatı da çok ucuz düğün sezonu açılmışken kaçırmayın. Sizler için beğendiğim modelleri sergiliyorum , çok daha fazla model ve markalı çantalar cantafabrik.com da.

giyimadasi.com işbirliği ile tam 10 kişiye hediye dağıtıyoruz..

         Sevgili dostlarım , değerli takipçilerim bugün size direk üreticiden temin edebileceğiniz  giyimadasi.com sitesini tanıtacağım ve sitemizin de izleyicilerime çok güzel hediyeleri olacak.Tam 10 kişi kazanacak.

                                                                                 

Tekstil sektörüne girişimiz 1970'li yılların başlarında şirketimizin kurucusu olan Hasan Tekin Ada tarafından mendil üretimi ile başlamıştır.
Yaklaşık 20 yıl mendil üretim ve satış tecrübemizden sonra yenilikçi ruhumuzla 1990 yılında son teknoloji olan elektronik -bilgisayarlı çorap makineleri ile Anadolu’ nun ilk çorap fabrikasını kurarak çorap sektörüne adımlarını atmıştır. 1995 yılında üretim kapasitesine İç Giyimi de katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.
Üretim olarak her türlü çorap üretiminin yanı sıra iç giyim , dikişsiz iç giyim , tişört , pijama, eşofman grupları da üretimlerimiz içersindedir.