29 Temmuz 2013 Pazartesi

LokumSTORE.com ile 3 kişiye hediyelerimiz var..


Lokuma bayılırım , helede bir duyum aldım ki sormayın "" SİTEDEN YAPILAN HER ALIŞVERİŞE ÖZEL ÇAM SAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI  HEDİYE" ekliyormuş firmamız.

Kampanyamıza katkılarından dolayı Özgür beye çok teşekkür ederim.

LokumStore.com Özgür Bilişim Teknolojileri tarafından 2013 yılında hizmete girmiş bir sanal mağazadır. 

LokumStore 2. hafta kazananı


Tebrikler Akide Şekeri kazandınız acil adres bilginizi bekliyorum

czerkinli@hotmail.com

saçtebeşirleri ile 3 kişiye hediyemiz var..

images SAÇ TEBEŞİRİ NEDİR


Saç Tebeşiri nedir


Son zamanların yeni trendi.Saç Tebeşiri kullanım kolaylığı ve kısa süreli olması nedeniyle daha cazip hale gelmiştir.Kıyafetinizin ve makyajınızın bir de saçınızla uyumlu hale gelmesini sağlar.
Çok kısa sürede uygulanabilmesi kendinize daha fazla vakit ayırmanıza olanak sağlıyor.Uyguladığınız rengi beğenmediğiniz takdirde yıkayıp farklı bir renge tekrar dakikalar içinde sahip olabiliyorsunuz…

Gügü Desing By Gülnur ile 3 kişiye hediyemiz var..Gülnur Kurtuluş Alsu, rus dili ve edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra  stilistlik ve modelistlik okudu. Hayatının büyük bir bölümünü oluşturan moda sayesinde takı tasarımına başladı ve 2011 yılında Gügü Design oluştu.

Çocukluğundan beri Gülnur isminin kısaltması olan 'Gügü ' olarak çağrıldı  ve bu isim onunla özdeşleşen bir isim haline geldi.Şimdi ise severek yaptığı bu işe de 'Gügü Design' ismini koymak kaçınılmaz oldu.

Sunulan ürünlerin hepsi birebir dizayn edilmiş ve elişçiliği ile yapılmış ürünlerdir.Ürünlerimizde doğal taşların yanısıra swarovski taş yani parlaklığı diğer taşlara göre daha fazla olan taşlar da kullanıldı. Beğeneceğinizi ümit ediyor keyifli alışverişler diliyoruz.


ZARA EMLAK SONUCUMUZ

Kazanan isimEvrim İpteş

İletişim bilgilerinizi çok acil czerkinli@hotmail.com mail adresine göndermenizi istiyoruz.

SES MAGAZIN DERGISI SONUCUMUZKazanan isim

Aahu Koç 

Tebrik ederim , adres bilgilerinizi çok acil czerkinli@hotmail.com mail adresine göndermenizi bekliyorum.