26 Temmuz 2013 Cuma

Nişan Elbisesi TercihiYaz mevsimin gelmesiyle birlikte düğünlerde de ciddi bir artış oldu. Evlilik kararını almak çok kolay değildir. Hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişi sizin ruh eşiniz olmalıdır. Evlilik kararını aldıktan sonra hazırlık aşamasına geçilir. Düğün, nişan, kına gecesi derken zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız. Nişan da en az düğün kadar önemlidir. Nişanı kız tarafı, düğünü ise erkek tarafı organize eder. Eğer nişanınızı aile arasında yapacaksanız nişan elbisesi seçmekle işe başlayın. Aile arasında yapılan nişanlarda sadelik ön plandadır. Siz de nişan elbisenizi seçerken sadeliğe önem verin. Nişan elbisenizi zihninizde tasarlayın ve tasarladığınız nişanlık elbise modelini sevdiklerinize söyleyin. Sevdiklerinizle fikir alışverişinde bulunarak size en uygun nişan elbisesini seçin.
Nişanlık alırken kendi bedeninize en uygun elbiseyi seçmelisiniz. Eğer küçük alırsanız elbiseniz üzerinize yapışacaktır. Bu pek hoş bir görüntü değildir. Eğer  nişan elbiseniz üzerinize büyük gelirse bu da potluklar oluşmasına sebep olacaktır. Nişan sizin en özel geceniz. Bu özel gecede en doğru elbiseyi seçmelisiniz. Her şey bir rüya gibi olmalı. Nişan pastasından nişan elbisesine, mekandan davetiyelere kadar her şeyi ince eleyip sık dokuyun.
Eğer aile arasında değil de bütün sevdiklerinizle kalabalık bir tören yapmayı planlıyorsanız o zaman nişan elbisesi seçerken biraz daha gösterişlileri tercih edebilirsiniz. Pullu, işlemeli, dantel detaylı elbiseler sizi nişanın gözdesi yapacaktır.
Nişanlık alışverişe çıktığınızda zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızı da yanınıza alın. Nişanın yapılacağı mekanı davetli sayınıza göre belirleyin. Eğer katılımcı sayısı çok fazla ise geniş ve ferah bir mekan tercih etmenizi öneririz. Nişanınıza gelen konuklar sizin organizasyonunuza hayran kalsınlar. Unutulmaz bir nişana imza atın. Nişandan bir sonraki adım olan düğüne geçilecektir. Nişan sizin için bir çeşit prova sayılabilir. Düğün provası olarak düşünebileceğimiz nişanda yaptığınız hataları düğününüzde yapmayacaksınızdır.
Havaların da son derece iyi olması katılımın sayısını artıracaktır. Yaz gelini olmak sizin de çok hoşunuza gidecek. Evlilikte atılan bu ciddi adımı en güzel şekilde yaşamak sizin hakkınız. Kendinizi özel hissedin ve nişanın en güzeli siz olun.

 

Klima Sağlığı

                                                                                    
Yaz aylarının gelmesi ile evlerde klima kullanımları artmaya başladı. Sıcak ve soğuk havalarda kurtarıcımız olan klimalar bilinçsiz ve sağlıksız kullanıldığında pek çok sağlık sorununa yol açabilir. Klimaları mutlaka bilinçli bir şekilde kullanmak gerekir. Her şeyden önce klimaların ulusal ve uluslar arası standartlara uygunluk belgeleri olmalıdır. Klimaların sürekli olarak filtre temizlemeleri ve değişimleri yapılmalıdır. Klima çarpması, klima mikrobu, klima zaatüresi ve klima öksürüğü gibi pek çok sıkıntıya yol açabilir klimalar. Klimaları sürekli olarak kullanmak bu sağlık sorunlarına yol açabilir. Klimalar sinüzit, grip, soğuk algınlı gibi hastalıklara da yol açabilirler. Klimalar dışarıda bulunan havadan çok fazla soğuk ya da çok fazla sıcak çalıştırılmamalıdır. Isınma ya da soğutma aracınız klima ise mutlaka bunlara dikkat etmelisiniz. Özellikle yaşlılar ve çocuklar klimalardan oldukça kolay etkilenmektedir. Astım hastalarının klima kullanması doktorlarca pek tavsiye edilmemektedir. Klimalar astımı tetikleyebilir. Fakat özel üretim filtreli klimalar ile astım hastaları da klima kullanabiliyorlar. İç ve dış ortam sıcaklığını elinizden geldikçe 6 dereceyi geçmeyecek şekilde ayarlamalısınız. Düzenli olarak klimalarınız bakımını ve temizliğini uzman kişilere yaptırın.

Klima kullanımı için gerekli ortamları hazırladıktan sonra elbette ki klimalar güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Mobil tipi, duvar tipi, salon tipi bir çok farklı modeli bulunan klimalardan bütçenize ve ihtiyacınıza göre olan bir modeli seçip alabilirsiniz. Evidea’da uygun klima fiyatları ve pek çok seçeneğe rastlayabilirsiniz. Klima satın alırken ısıtma kapasitesine, soğutma kapasitesine, çalışma akımına, güç sarfiyatına, enerji verim oranına, performans katsayısına, nem alma kapasitesine, hava debisi ve ses seviyesine mutlaka dikkat etmelisiniz. İyi bir klimada bu maddelerin çalışma performansları yüksek olmalıdır. Evidea’dan garantili satın alabileceğiniz bu ürünler demonte bir şekilde kapınıza teslim edilir. Yetkili firmanın ürün – destek ekiplerince montajları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir. Evidea’da kurulum gerektirmeyen modeller de mevcuttur. Kullanıma hazır halde gelen klimalarınızı tek tuş ile çalıştırıp, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Üretici firmalara ait garanti kapsamından her hangi bir sorun yaşadığınız takdirde faydalanabilirsiniz.

         Beko 25.000 Btu/h Duvar Tipi Klima (A Enerji Sınıfı) Regal 18.000 Btu/h Duvar Tipi Klima (A Enerji Sınıfı) - Beyaz

İç Giyim Trendleri


                                                              İç giyim, iç çamaşır, bayan iç giyim, erkek iç giyim giycem.com'da
İç giyim de en az kıyafet seçiminiz kadar önemlidir. Gün içerisinde kendinizi iyi hissetmek için iç giyiminize özen göstermelisiniz. Eğer rahatsızlık veren bir sütyeniniz varsa gün boyunca dikkatiniz hep dağılacaktır. Sütyenlerin fazla sıkı olması veya telinin batması gibi sebepler nedeniyle iş yerinizde huzurunuz kaçmasın.  Anıl İç Giyim ile son derece kaliteli ve sağlık açısından hiçbir zararı olmayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Anıl İç Giyim markalar arasında son derece önemli bir yere sahiptir. Edindiği bu sağlam yeri ürünlerinin kalitesine borçludur.

Kadınlar iç giyimlerine özen göstermediklerinde kendilerini mutsuz hissederler. Bu mutsuzluktan kurtulmak için kendinize zaman ayırın ve iç giyim alışverişine çıkın. İç giyim alışverişinizi yaparken aldığınız ürünün üretildiği ülke ve yapıldığı materyale dikkat etmelisiniz. Polyester olan ürünler koku yapacağı gibi sağlık açısından da uygun değildir. Tercihlerinizi pamukludan yana kullanmalısınız. Pamuklu ürünler hem terletmez hem de koku yapmaz.

Sütyen ve külot alırken bu ikiliden hoş bir takım yapabilirsiniz. Kırmızı bir sütyeni kırmızı bir külotla kombin yaparak iç giyim tercihinizle de fark yaratabilirsiniz. Siyah çamaşırlardan hoşlananlar da kombinlerini buna göre yapabilirler. İç giyim tarzınızla fark yaratmak için moda dergilerini de takip edebilirsiniz. Modayı yakından takip ederek yeni sezonda hangi renk ve modellerin moda olduğunu öğrenebilirsiniz. Siyahın, kırmızının ve beyazın modasının hiçbir zaman geçmeyeceğini de aklınızda tutmanızda fayda var. Değişik renkleri tercih etmek istiyorsanız  mavinin tonlarını deneyebilirsiniz.

İç giyim dendiğinde ilk aklımıza gelen sütyen ve külot oluyor. Oysa sabahlık, jartiyer, babydoll, atlet, korse, kombinezon, pijama gibi ürünler de iç giyim kategorisinde yer alır. Güzel bir sabahlıkla güne güzel başlamanız mümkün. Saten kumaşın akıcılığı ve rahatlığıyla henüz tanışmadıysanız hoş bir sabahlık alarak bu konforu yaşamaya hemen başlayabilirsiniz.


Kendinizi iyi hissederek güne başladığınızda bütün gününüz bu doğrultuda geçecektir. İş ve ev arası koşuşturmalarınızda kendinize zaman yaratmaya gayet gösterin. Zihninizi dinlendirmeniz gerektiğini hissettiğinizde güzel bir kahve yapın ve anın tadını çıkarın.


Maranda Bayan Yazlık Pijama Takımı 2937 Maranda Bayan Yazlık Pijama Takımı 2922 Maranda Bayan Yazlık Pijama Takımı 2965Maranda Bayan Yazlık Pijama Takımı 2945             Suwen Marvel Pantalon  ST3040624  Gallipoli Straplez Push-up Büstiyer 3'lü Takım 0222Mod Collection Bay Patlı Pijama Takımı 027isik-cocuk-takim-3022

Globelleşen Dünya ve İnsan Kaynakları Eğitimi

Her şey hızla değişirken bu değişime ayak uydurmak için kendinizi sürekli olarak yenilemeniz gerekiyor. Şirketler eleman seçerken pek çok noktaya dikkat ediyorlar. Eğer yeni mezun olduysanız ve iş arıyorsanız pek çok hususa dikkat etmelisiniz.  İş görüşmesine giderken giydiğiniz kıyafet oldukça önemlidir. İş dünyasının en çok sevdiği renk  laciverttir. İlk intibanız olumlu olsun istiyorsanız lacivert giymeye özen gösterebilirsiniz.  Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da aşırı makyaj ve fazla dekolteli kıyafetler tercih edilmemektir. Kendinize duyduğunuz güveni sıkça dile getirmeniz hoş olmaz. Karşınızdaki insan kaynakları yetkilisi eleman tercihini işe uygunluk bazında değerlendirecek. Elbette o işe uygun olduğunuzu kanıtlamak için kendinize güvenin. Fakat bu güveni aşırılığa taşımayın. Yoksa itici bir imaj çizersiniz. Görüşmeye gideceğiniz yer hakkında kesinlikle bir ön çalışma yapın. Bu ön çalışmada şirketin yerini, yaptıkları işleri, duruşlarını vs. öğrenin.
Bildiğiniz gibi insan kaynakları eğitimi alan kişiler uygun pozisyona uygun kişiyi seçme konusunda eğitim alırlar. Tabi işleri bununla sınırlı değildir.  İşletmelerin verimini artırmak, çalışanların iş tatmini, kalite gibi unsurların artırılmasında insan kaynakları eğitimi önemli yer tutar. İnsan kaynakları sertifika programı bordrolama ve ücretlendirme, eğitim, seçme ve yerleştirme bölümlerini kapsar. Aldığınız eğitimler son derece kapsamlıdır. İnsan kaynakları eğitimi sadece teorik değildir, uygulamalı eğitimlerle de sizi iş hayatına hazırlar.
İBS İstanbul size insan kaynakları eğitimi alma fırsatı sunuyor. İbs’de alacağınız eğitimler sayesinde çok kısa sürede uzmanlaşabilirsiniz. Bu eğitimlerle kariyerinize istediğiniz alanda yön verebilirsiniz. Sertifika programları pek çok kişiyi hayallerindeki işe kavuşturuyor. İBS onlarca sertifika programı ile sizin eğitimizine katkı sunuyor.
Eğitim alarak kendinizi her alanda eğitebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz işe adım adım yaklaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin ve hemen harekete geçin.  İnsan kaynakları eğitimi ile insanlar hakkında ön seziye sahip olacaksınız. İş görüşmesinde görüşme yaptığınız kişinin o işi yapıp yapamayacağını anında anlayabileceksiniz. Globelleşen dünyada insan kaynakları bölümün yıldızı çok parlak.

Referanslar


Her Yönüyle Online AlışverişOnline alışveriş yapmanın keyfine varmış olanlar ondan asla vazgeçemiyorlar. Gerçekten de online alışveriş son yıllarda hızlı bir yükselişte. Bu yükseleşin pek çok sebebi var. Bunlardan bir tanesi, alıcının evinde otururken yüzlerce çeşit ürünü karşısında görebilmesidir. Yüzlerce ürün arasından ihtiyacı olan ürünü seçerek ve üstüne üstlük en uygun fiyatta olanı araştırarak sipariş edebiliyor. Satın alınan ürünün eve teslim olması da oldukça güzel. Aldığınız bir ürünü kısa bir süre sonra teslim alıyorsunuz. Çok az efor sarfederek büyük bir alışveriş listesini tamamlayabilirsiniz. Online alışverişin önlenemez yükselişi her geçen gün tırmanışına devam ediyor. Sektörün hızla büyümesi ve digital ortamda satış yapan firmaların artması dolayısıyla online alışveriş tercih ediliyor.

Online alışveriş yaparken beğendiğiniz elbiseyi anında sipariş edebilirsiniz. Mezuniyet elbisesi almak istiyorsanız yüzlerce ürün arasından beğendiğiniz elbiseyi seçerek okulun en şıkı siz olabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun fiyatlarıyla da online alışveriş size göz kırpıyor. Elbise yaz aylarında en çok tercih edilen kıyafet türüdür. Tek parça olması ve terletmemesi nedeniyle kadınlar genellikle elbise giymeyi tercih ederler.

Elbise tercihinizi yaparken üzerinize uygun bedeni ve tarzınızı yansıtan modeli tercih etmelisiniz. Alışveriş çılgınlığına kapılarak her ürünü satın almamalısınız. Kendinize has tarzınızla herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Sırtı açık elbiseler, tek omuzlu elbiseler, straplez elbiseler gibi pek çok çeşidi olan elbise modelleri sayesinde yaza hızlı gireceksiniz.

Online alışveriş sitelerinin güvenli alışveriş sunmaları sayesinde kredi kartınızla rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaparken yürümekten ayaklarınıza kara sular iniyorsa ve bu durumdan hoşlanmıyorsanız online alışverişin konforunu yaşamalısınız. Yaz aylarında sıcaklığın 50 dereceyi bulduğu caddelerde saatlerinizi harcayarak alışveriş yapmaya artık son. Online alışveriş sayesinde teknolojinin nimetlerinden yararlanarak alışverişinizi çok daha kısa sürede ve hiç yorulmadan yapabileceksiniz.


Beğendiğiniz bir elbisenin hangi renklerinin olduğunu ve beden seçeneklerini sitelerin sayfasında bulabilir ve bu doğrultuda seçiminizi yapabilirsiniz. Markaların online satışlarının çok daha uygun fiyata olması da bir diğer tercih sebebi olarak düşünülebilir. beyhan büyük beden ile 3 kişiye bayram hediyemiz var

              Ne güzel bir slogandır o :)  "yaşam bedenle sınırlı değildir" 
Sevgili dostlarım değerli takipçilerim , bayram hediyeniz beyhan büyük bedenden ,kaçırmayın derim. 
Kemal beye ve Ebru hanıma katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

Beyhan, 1963 yılından beri büyük beden bayan giyimi konusunda faaliyet göstermektedir. Büyük beden giyiminde rahat kalıpları ve kalitesi ile tanınan bir marka olan beyhan İstanbul'da Rumeli caddesinde ve Ümraniye Carrefour AVM'de bulunan mağazaları ile hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Boyner ve YKM mağazalarında da bulunmakta olup Türkiye genelinde bir çok satış noktasında tüketici ile buluşmaktadır.
Alışveriş sitemizde kendi tasarım ve imalatımız olan beyhan ve c2b b2c markalı büyük beden bayan giyim ürünleri dışında başka markaların büyük beden ürünleri de bulunmaktadır.
09430 Elbise (Mercan) 09474 Elbise (Siyah) 09396 Elbise (Saks) 09584 Elbise (Fuşya) A5100 Kaban (Camel) 08966 Elbise (Lacivert) 31-01744-00 Elbise (Saks Mavi) 08713 Elbise (Mavi) 08380 Kaban (Siyah) 07245 Elbise (Mavi)08014 Tunik (Siyah) 08452 Elbise (Lila) G12356 Elbise (Pembe) 31-01572-00 Bluz (Mavi) 31-01644-00 T-Shirt (Siyah) 31-01660-00 Elbise (Lacivert)
Kampanya şartlarını yerine EKSİKSİZ getiren 3 kişiye seçtiği büyük beden elbise (44-46-48-50 beden) hediye olacaktır.Kazanmak istediğiniz elbisenin numarasını yorumda belirtmeyi unutmayın.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ **Firma Web sitesine üye olunuz

** Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın


**Twitterda takibe alınız


KAMPANYAMIZ 2 AĞUSTOS 2013 TE SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Ahsen Peruk Sonucumuz


Kazanan kişiyi firma yetkilimiz belirlemiştir.


Tebrik ederim ,lütfen benimle iletişime geçiniz 

czerkinli@hotmail.com

medyaçuvalı.com işbirliği ile zümrüt zeytini hediye

                medya_cuvali

Medya Çuvalı

sade_logo
Medya Çuvalı; kitap, gazete, dergi, makale, sinema, kısa film, belgesel, fotoğraf, müzik ve her türden iletişim ürününü alabileceğiniz ve satabileceğiniz bir sitedir.
Piyasada varolan ürünlerin yanı sıra alternatif ürünler sunar. İletişim alanında ürettiğiniz işlerinizin kitlelerine ulaşmasını sağlar. Medya Çuvalı; ürünlerin tanıtım, dağıtım gibi süreçlerinde yaşanabilecek problemlerin bir çözümüdür.
Medya Çuvalı; eser sahibinin izni ölçüsünde ürünlerin dijital formatlarını satın almanıza imkan tanır. Dijital ürün satmak isteyenler içinse kopyalanmanın önüne geçmek için mevcut teknolojinin tamamına sahiptir.
İster amatör olun ister profesyonel, ister alıcı olun ister satıcı...