14 Mayıs 2013 Salı

ChocChic işbirliği ile 1 kişiye konuşan çikolata hediye ediyoruz

                                    


2007 yılı başında, çikolatanın sadece satın alınan bir lezzet değil; aynı zamanda çok güzel bir hediye seçeneği olarak konumlandırılmasını misyon edinerek piyasaya giriş yapan ChocChic Çikolata Tasarım; kalitesi ve lezzetiyle , kısa zamanda adından söz ettirir noktaya gelmiştir.
Tasarımları tamamen ChocChic’a ait olan ve Pelit Çikolata tarafından üretilen ChocChic Çikolataların ; halen 300’ü aşkın özgün modeli bulunmaktadır.
Tasarım tescilli ürünü Diaper Cake ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren ChocChic, Şubat 2011 itibariyle yeni bir ilke daha imza atarak hediye sektörüne çok farklı bir boyut kazandıran, “Konuşan Çikolatalar”ı hayata geçirmiştir.
ChocChic; çikolatada yenilik, lezzet ve özgün tasarımı birarada bulmak isteyen çok sayıda kurum ve bireye hizmet vermeye devam etmektedir.


Fotoğraf: Anneler Günü için çok özel bir hediye...

ChocChic ''Anneme'' Çikolata

http://www.chocchic.com/?urun-347-ChocChic---Anneme---Cikolata.html


Fotoğraf: Benim için gençliğini çürüttün, çürütmeyip de napıcan; mecbur. Ne çektin be Annem sen benden!

http://www.chocchic.com/?urun-541-ChocChic---Ne-Cektin-Be-Annem--.html

Pop And Pink ile bir kişiye hediyemiz varKoleksiyonlarıyla Paris rüzgârını Türkiye’ye taşıyan POP & PINK, otuz yıldır iç giyim, gecelik- pijama ve rahat ev giyimi modasında dünyanın en büyük markalarına üretim yapan ve tasarım desteği veren ULTRA Grubuna aittir. Bütün dünyada iç giyim modasını belirleyen Paris Lingerie’nin sürekli katılımcısı olan marka; Paris Lingerie Fuarı’nda her sezon trendlere, renklere ve yeni satış tekniklerine yön veren moda gurusu Jos Berry’den danışmanlık alarak çalışmalarını sürdürmektedir. Fransa, Belçika, İspanya vb. AB ülkelerinde tanınan POP & PINK, 2010’da aldığı bir kararla Türkiye’de mağazalaşmaya başlamıştır. Magazaları Marmara park beylikdüzü olıvıum zeytınburnu ,novada Ataşehir,Ankara ankamall pendık pendorya avm dedir. Anadolu ve yurt dışında ise büyüme stratejisini bayilik vererek gerçekleştirmeyi planlıyor. POP & PINK; koleksiyonlarında yer alan “sıcak ve seksi” temalı ürünler için Avrupa’nın en üst markasını yaratan Chantal Thomas ile koleksiyon görüşmeleri yapmakta; “genç ve sempatik” temalı ürünler için ise “Pino by Pop & Pink” serisini bu çalışmayı birlikte yarattığı desen tasarımcısı Pınar Büyükgüral ile yürütmektedir. Markanın organik pamuk, mikro modal, bambu gibi özel kumaşlardan yapılmış şirin detaylarla süslü ürünleri; pamuk şekeri gibi Pop & Pink Mağazaları’nda ve www.popandpink.com sanal sitesinde müşterisiyle kucaklaşmaya devam ediyor. Kış günlerinin vazgeçilmezi, POP & PINK pijamalarıyla battaniye altında film keyfine; yaz aylarında özel mayo ve plaj koleksiyonlarının güzelliğinde tatil keyfi ekleniyor…


ŞUBELER

İSTANBUL

Ataşehir NOVADA AVM Kat:-1
...
Beylikdüzü MARMARA PARK AVM Zemin Kat Boyner yanı

Pendik PENDORYA AVM Giriş Kat

Zeytinburnu OLİVİUM AVM Giriş Kat Özsüt karşısı

ANKARA

ANKAMALL AVM Kat:2 Gimat tarafı

   

   

   

    


Kampanya şartlarını yerine getiren 1 kişiye resimde görmüş olduğunuz gecelik hediye olacaktır.


KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** Web sitemize üye olunuz

http://www.popandpink.com/UyeKayit.aspx

**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın

http://www.facebook.com/pages/Pop-and-Pink/169655493080000?ref=ts&fref=ts


Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 15 MAYIS TA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

Rainvalker ile Şemsiye seçiyoruzSevgili dostlarım merhaba , bugün http://www.rainwalkeronline.com sitesinden sizler için seçtiğim şemsiye modeli ve resimi aşağıdadır.Ben çok beğendim bu modeli.Bu hafta yağmurlu geçecekmiş . Bu ay sonuna kadar yağmurlar devam eder.


                                     


YARI ÇAPI : 53 cm
KAPANDIĞINDA : 23 cm
10 TELLİ 
DERİ SAPLI 
FULL OTOMATİK 
DÖRT KIRMA
TEFLON KAPMALA KUMAŞ


RW-006L - Full Otomatik Bayan Şemsiyesi   RW-006L - Full Otomatik Bayan Şemsiyesi   RW-006L - Full Otomatik Bayan Şemsiyesihttp://www.rainwalkeronline.com/U17,15,rw-006l-full-otomatik-bayan-semsiyesi-bayan-semsiye-rainwalker.htm

hediyedolu.com ile ufaklıklara hediye seçelim

                                            

Işıklı Ve Müzikli Kaplumbağa


Işıklı Kaplumbağa


- Renk değiştiren, ışıkları ile tavanınızı renkli gökyüzüne çevirir.

- Çocukların uyumasını kolaylaştırır.

- Gece lambası görevi görür, karanlıktan korkan çocukların odasında uykuya dalana kadar ona eşlik eder ve hoş müziği ile sakinleştirir.

- 2 adet kalem pil ile çalışır. Piller kutu içeriğine dahil değildir.

- Ebatları 33cm x 26cm x 7cm