15 Mart 2013 Cuma

monetamagaza.com ile 1 kişiye sahan hediyemiz var.


Sevgili dostlarım , değerli arkadaşlarım bugün size tanıtacağım firmamız  , Moneta markalı İtaly tencere grubu. Sitemizdeki ürünler orijinal olup , kalitesi asla tartışılmaz.Bende Moneta ürünlerini kullanıp , siz değerli izleyicilerime yemekler pişirip yorumlarda bulunacağım.
Dilerseniz firmamızı ve ürünlerini tanıyalım.

Moneta Mutfak ürünleri online satış sitesi - ceramica, tencere, tava,  Alluflon S.p.A,


Moneta, ihracatı her bir kıtaya ulaşmış, 50den fazla ülkede resmi temsilciliği olan İtalya’nın önde gelen, köklü sanayi devlerinden Alluflon S.p.A ‘in markasıdır. Dünya üzerinde çok az sayıda firma 100 yılı aşan bir geçmişe sahiptir; oysa ki Moneta, daha 1875 yılında, İtalyan mutfağının sembolü haline gelecek tencere ve tavaları çoktan üretmeye başlamıştı bile… 138 yıllık tarih sürecinde yeme-içme alışkanlıkları değişti, yaşam tarzları ve koşulları değişti ve biz hep bu değişimleri pişirme diline tercüme edip yeniden, yeniden yorumladık, uyarladık.. Onca zaman içerisinde her şey değişirken değişmeyen tek şey Moneta’nın değerleri ve Avrupa’nın en tanınmış tencere-tava markasının Moneta olduğu gerçeği oldu. Moneta 2002 yılından bugüne yabancı şirket statüsünde Türkiye’ dede faaliyet göstermektedir. Ürünlerimiz Türkiye’nin her noktasında dağılmış bulunan yetkili satıcılarımız ve yerel perakende zincirleri (YKM,Bernardo,Stokk,Özdilek.)aracılığıyla ülkemiz tüketicilerine sunulmaktadır. Bayi ağımızın ulaşamadığı noktalara da ürün ve hizmet verebilmek adına on-line satış sitemiz hizmet vermektedir.(http://www.monetamagaza.com )Bu Mağaza’nın amacı asla kar değil ürünlerin bayilerimizin ulaşamadığı noktalara da satılabilmesidir. Bu nedenle satış bizler için öncelikli bir hedef olmamaktadır. Yemek Pişirmek bir sanattır. Amaç açlığınızı gidermek olsa da geçmişten gelen bir bilgi birikimi ve kültür üretilen her üründe kendini göstermelidir. İşte Moneta 138 yıllık geçmişinin sağladığı avantaj ile tüm ürünlerinde birbirinden farklı malzemelerle birbirini tamamlayan hassas bir denge yakalamıştır.
Bir Moneta ürünü satın almak demek 138 yıllık tecrübenin ulaştığı en üstün kaliteye ulaşmak demektir. Yıllar boyunca yaşam ve yemek alışkanlıkları değişse de Moneta pişirme gereçleri dünya mutfaklarının değişmez klasiği olmayı hep sürdürmüştür….Bugün bütün dünyada pişirme gereçleri alanında yeni bir çığır açan ‘’ceramica’’ kaplama dünya pazarlarına 2008 yılında Moneta tarafından sunulmuştur. Moneta’nın patentli ürünü %100 doğal ‘’original ceramica 01’’ diğer benzer ürünlerden çok farklıdır. Öncelikle Moneta ürünlerinde %100 doğal ve sağlıklı kaplamalar kullandığını AB ülkelerinin tümünü kapsayan ‘’sağlık belgesi’’ ile tescillemiştir. Moneta ‘’ceramica’’ kaplamalar, sağlıklıdır, yapışmaz, çok dayanıklıdır ,kolay çizilmez ve çizilse bile doğal malzeme olduğundan sağlığa zarar içermez ve kullanıma devam edilebilir, kolay temizlenir ve bulaşık makinasında yıkanabilir. Moneta ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz:

Sizin için seçtiğim moneta ürünleri,


Veee gelelim hediyemize ,
Kampanya şartlarını yerine getiren 1 izleyicime seramik sahan hediyemiz olacaktır.

KAMPANYA ŞARTLARIMIZ

** Moneta Mağaza sitesine üye olunuz.

** İstediğiniz herhangi 1 ürünü paylaşmanız

**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın

**Twitterdan takibe alın

** Bloglarında  MONETA MAĞAZA firmasını tanıtan ve ürün görsellerini paylaşanlara 
+1 çekiliş hakkı veriyoruz.
Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.
KAMPANYAMIZ 30 MARTTA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..

Weddingdekor.com ile 3 kişiye hediyelerimiz var..


Sevgili izleyicilerim , değerli arkadaşlarım bugün size http://www.weddingdekor.com sitesini tanıtacağım.Firmamızın 3 izleyicime hediyeleri olacak.Şartlar çok basit  :)

Kampanyaya katkılarından dolayı Bülent beye çok teşekkür ederim.
Türkiye'nin İlk Wedding Sitesi
weddingdekor.com, tüm düğün, nişan, sünnet, kına, nikah şekerleri, bebek ürünleri, hediyelik eşya,mumlar ve ev aksesuarları için ulaşılabilir yapma hedefiyle Ekim 2012 yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren organizasyon ve aksesuarlara öncülük ederek, bu doğrultuda bir çok firma ürünlerini internette satışa sunan site oldu. Birçok model seçeneği ile hizmet veren weddingdekor.com, sipariş verilen ürünlerin sevkiyatını sorunsuz gerçekleştirmektedir.
Güvenli Alışveriş
wedding dekor.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
Kalite ve Orijinallik Garantisi
Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında weddingdekor.com’a özel geliştirilmiş testler ile, paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü ile test edilmektedir.
En iyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan weddingdekor.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.
wedding dekor.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.

Alışverişlerde 150 TL. üzerinde kargo bedava

Her üye olana anında 20 TL. indirim çeki tanımlanıyor.

Ayrıca Kupon indirim sitelerinde 15 TL.'lik indirim 

kuponu kodları sizleri bekliyor.


VEEE GELELİM HEDİYELERİMİZE

ŞARTLARI YERİNE GETİREN 3 İZLEYİCİME HEDİYELERİMİZ VAR
                                     
                                         1 kişiye 3'lü bereket narı
                                          Bereket Narı Seti


1 kişiye Çubuklu Koku                                        1 Kişiye 2 Adet El Havlusu
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

Bloğumu izlemeniz

SİTEYE ÜYE olmanız

FACEBOOKTA  firma sayfamızı beğenmeniz

TWİTTERDE  takip etmeniz


Son Katılım 16 Mart 2013
Kargo Değerli Firmamıza Aittir.