15 Ocak 2013 Salı

Ar-Yıldız işbirliği ile 1 kişiye cezve takımı , 2 kişiye 25 TL Hediye Çeki veriyoruz..

Sevgili izleyicilerim sevgili hanımlar merhaba, bugün size köklü bir marka olan ar-yıldızı tanıtacağım.Tek kelimeyle ürünleri kalite kalite kalite..

1948 yılında kurulan Ar-yıldız, bugün uluslararası sektör gelişmelerini ve trendlerini yakından takip eden, zarif tasarımlarıyla adından söz ettiren lider mutfak eşya üreticilerden biri haline gelmiştir. Başta çelik ürünler olmak üzere tüm aksesuarları, gerek yurt içinde gerekse yurt dışı pazarında ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.

37.000 m2'si kapalı alan olmak üzere toplam 72.000 m2'lik üretim alanına sahip Ar-Yıldız, kalite ve tasarım odaklı çizgisini koruyan marka anlayışıyla, kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmet çizgisindeki mükemmeliyetçilik anlayışından ödün vermemektedir. Tüm tasarımlarını kendi ekibiyle yaratırken, üretimini de kendi tesislerinde gerçekleştirmekte ve her sezon sektör trendlerini belirleyen koleksiyonlar hazırlamaktadır. 24 kişilik profesyonel bir ekibe sahip Ar-Ge departmanına yaptığı yatırımlarla da her dönem ölçülebilir değerlerle büyümesini sürdürmektedir.

Stoklu üretim sistemine göre çalışan Ar-Yıldız, ürünlerinin arz talep durumlarını göz önünde tutmakta, üretimini, marka dostlarının en çok tercih ettikleri ürünleri her zaman bulabilecekleri şekilde yönetmektedir. Başta çatal, bıçak, kaşık, tencere, çaydanlık ve sofra aksesuarları olmak üzere6.000'i aşkın ürün çeşidi ile Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerindeki seçkin mağazalara dağıtım yapmakta; her satış noktasında yüksek kaliteyi çağrıştırmakta; Ülkemizin bütün bölgelerinde bulunan bayi ağıyla gücünü sektörüne kanıtlamaktadır.

"Müşteri" ve "verimlilik" odaklı bir yönetim anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren Ar-Yıldız, bugüne kadar personel eğitimine verdiği önem ve 'dost canlısı' marka kimliğiyle hedef kitle profilinin zevk ve kalite anlayışına seslenerek güven kazanmıştır. Ve bu güveni 2010 ve 2011 yıllarında üst üste aldığı "Tüketici Kalite Ödülü " ile taçlandırmıştır.

Üretmeyi ve üretimde liderliği başarının temel kaynağı olarak gören Ar-Yıldız, "kalite ve güven"ikilisinden hiçbir zaman ödün vermeden çalışmakta; üretim kalitesinin ve kullandığı teknoloji gücünün dünya standartlarına uygunluğunu "2011 European Union Quality Awards" ile tescillenmesinin gururunu yaşamaktadır.

Sıradışı tasarımları ve hizmet anlayışıyla yıllardır fark yaratan Ar-Yıldız; marka dostlarıyla birlikte oluşturduğu dostluk çemberini her geçen gün daha da genişletmektedir.

Bugünden yarını planlayan geniş vizyonunu sofralara keyifle 

taşırken, gerçek bir "mutfak kültürü"yaratmaktadır.

Diğer Ürünlerimiz için 

ArYıldız Sizlere Hediyesine Gelince

Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1.olan kişiye roma cezve takımı

2.3. olan kişiyede 100 TL alışverişlerde kullanılmak üzere 25 TL hediye edilecektir.
**Aryıldız sitesinin linkini ve sayfadan bir ürünü sayfanızda paylaşın
**Facebook sayfasını beğenin 
**Twitterdan takibe alın 

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 15 OCAKTA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..

sportakil.com ile 4 kişiye adidas ürünleri hediyemiz..


Sevgili dostlarım merhaba, bugün size sportakil.com sitesini tanıtacağım , firmamız adidas ürünlerini satıyor.Sitede bütün adidas marka ürünleri bulmak mevcut ,ayrıca outlet bölümünde indirimli ürünlerde bulabilirsiniz.
Kampanyaya katkılarından dolayı Ümit beye çok teşekkür ederim.

Sportakıl.com 

Başaran Ayakkabı Tic.San.Ltd.Şti. kuruluşudur.Firmamız 2003 yılında İstanbul Maltepe semtinde kurulmuş ve 500 metrekarelik satış alanıyla hizmet vermektedir.

Adidasın yetkili satış mağazası olan Başaran Ayakkabı 2010 yılında Sportakil.com adresiyle e-ticarete başlamıştır.Sadece adidas ürünlerinin satışınını yapıldığı mağazamızda ve e-ticaret sitemizde adidasın tüm modellerini orjinal,birinci elden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo,her alışverişte %5 Para Puan,nakit alışverişlerde % 5 indirim,aynı gün kargo,kapıda ödeme seçeneği,sadece 365 gün değil sınırsız sürede ürün değiştirme ve birçok farklı uygulamasıyla müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız keyifli,sorunsuz alışveriş yapma deneyimi sunmaktadır.

Sizi Sportakil.com 'da  Spor takılmaya davet ediyor,iyi alışverişler diliyoruz.

Sağlığınız ve Güvenliğiniz İçin Yalnızca Orjinal ve Faturalı 
Ürünleri Tercih Ediniz!


Veee gelelim hediyemize  tam 4 kişiye adidas deodorant +roll-on+ duş jeli hediyemiz olacaktır.
(2 set erkek ürünlerinden oluşacak 2 sette bayan ürünlerinden)

Kampanya Katılım Koşulları
** Web sitemize üye olun ve beğendiğiniz 1 ürünü paylaşın
** Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın
https://www.facebook.com/sporsportakil

** Twitter sayfamızı takibe alın
https://twitter.com/Sportakilcom

Son katılım tarihi 15 Ocak 2013
Kargo değerli firmamıza aittir.

argan kozmetik sonucumuz


Kazanan arkadaşı tebrik ederim , iletişim bilgilerini çok acil czerkinli@hotmail.com adresine bekliyorum.

didem kçk dedi ki...
şartlar tamam..
sitenizi izlemekteyim..
firmanin facebook sayfasını begendim..
twitter'dan @birojediyar olarak takibe aldım

twitterda paylaştım..
https://twitter.com/BirOjeDiyar
https://twitter.com/BirOjeDiyar/status/289507934889730048


facebookta paylaştım birojediyarı adıyla herkese acık
https://www.facebook.com/bir.ojediyari

google + prfilmde didem kçk olarak paylştım..DİDEM KILIÇ
mail: didemokan1509@hotmail.com