10 Ocak 2013 Perşembe

cizimim.com ile 1 kişiye hediyemiz var..Sevgili dostlarım merhaba, yeni yıl için sevdiklerimize ne alacağız derken cizimim.com sitesini buldum.İlginç hediyelikler mevcut.Tablo mu satın alacaksınız neden başkasının resmi olsun ki içinde fotoğrafınızı gönderin çizimim.com sizin fotoğrafınızdan tablo oluştursun :) Olmadı kahvenizi yudumlarken kupanızın üzerinde sevdikleriniz veya sizin resminiz olsun.
 logo

Çizimim.com ilk olarak 2009 yılında sadece sanal ortamlar için avatar çizimi ile başladı. İstek ve talepler doğrultusunda 2010 yılında sıra ile kupa, davetiye, nikah şekeri olarak reel hayata adımını attı. Çeşitli alışveriş siteleri ile ortak çalışmalar yaptı.
Ürün gamı seneler içinde arttı. En popüler ürünler: Davetiye, nikah şekeri, Kupa, Tablo ve tabiki avatar çizimleri. Avatar çizimlerinde özellikle ünlülerle birlikte yapılan çizimler ön plana çıkıyor. Ayrıca özel istek doğrultusunda yapılan temalı çizimlerde oldukça ilgi görmekte.
Sadece fotoğrafınızdan avatarınızı hazırlıyoruz. Her bir çizim Adobe illustrator programı kullanılarak elle vector haline getirilir. Her bir yüz hattı, gözler, saçlar tek tek çizilir. Size mümkün olduğa kadar benzetebilmek için yoğun çaba sarfedilir. Çizim bittikten sonra photoshop programı ile son rötuşlar yapılır ve size onaya gönderilir.
Onaylamadan önce 2 kere düzeltme isteme hakkınız bulunuyor. ( "burnum benzememiş", "saçımın rengi daha açık olsun" gibi) Onay alındıktan sonra avatarınız e-posta veya kargo yolu ile size iletilir.
Çizimi yapılacak fotoğraf bizim için çok önemli. Avatarınızın size benzeye bilmesi için yüzünüzün bütün ayrıntılarını görmek zorundayız. Fotoğraf ne kadar büyük ve yüzünüz ne kadar yakın olursa avatarınızı size okadar benzer. Fotoğrafı gönderirken lütfen buna dikkat edin. Teknik olarak söylemek gerekirse fotoğrafın genişliği en az 800 Pixel olmalıdır. Daha küçük fotolarda ayrıntılar gözükmeyeceğinden benzetebilme ihtimalimiz azalmaktadır.

 Large Preview

Large Preview
Large Preview

Large Preview
ü
Large Preview


Veee gelelim hediyemize ,

Kampanya şartlarını yerine getiren 1 kişiye  "avatar baskılı kupa"   hediyemiz olacaktır.

Large Preview

KATILIM ŞARTLARI

** Çizimim Facebook sayfasını beğenin ve bir ürün paylaşınız


** Web sayfamızı sosyal mecralarda paylaşınız


** Twitterda takibe alın.
 Son Katılım Tarihi 10 Ocak 2013 tür.
Kargo değerli firmamıza aittir.