19 Ağustos 2013 Pazartesi

onlinegidamarketim.com ile 3 kişiye gıda paketi hediye ediyoruz

                                 
Bafra’nın verimli ovasında 1960 yılında büyük dedelerimizin tarım üretimi ile başlattığı yolculuğa 1981 yılında şehir merkezinde  bir gıda ticareti ünvanı ile dedelerimiz ilk temeli atmış. 1985 yılında babamızın üniversite tahsili için geldiği Bursa da tahsil hayatı bitiminde amcalarımızın da Bursa’ya gelmesi ile kendi ürettiğimiz yöremizin en kıymetli ürünü olan Bafra Pirincini ev-ev, kapı-kapı pazarlayarak 1985 te şahıs 1994 te ise şirket kimliği kazanılmıştır.        Kaliteli yöresel beğenilen damak zevki herkes tarafından kabul gören özlenen tatlar bizi başarıya taşımıştır. 2005 yılında Umut Çeltik Fabrikası A.Ş Balıkesir Gönen Organize Sanayi Bölgesinde ailemiz tarafından üçüncü ve en büyük yatırım olarak hayata geçirilmiştir. Halen 5000 metrekare kapalı alan 12000 metrekare fabrika sahası günlük 250 ton işleme kapasiteli fabrikamızda tüm Türkiye’ye yöresel ürünlerimizi pazarlamaktayız. Bursa merkez olmak üzere üç şirket 75 personel 20 lojistik ve pazarlama ağı ile büyüyen trendimiz devam etmektedir.

     Biz yöresel ürünleri teknolojinin hiç olmadığı yıllarda kapı kapı pazarlayarak tüketicimize ulaştırdık. Tüketici bizi takdir etti, tercih etti, bu noktalara getirdi. Her kuruşu, duası geçene bizde dua ediyoruz.


     Bizler dördüncü nesil olarak geldiğimiz yeri unutmadık. Şuanda teknoloji dünyasının tüm nimetlerinden istifade ederek Türkiye’nin her yörede damak zevki meşhur olmuş ürününü siz saygıdeğer müşterilerimizle buluşturuyoruz. Türkiye’mizin her yöresinin en özel ürünlerini yine Türkiye’mizin tüm coğrafyasına ulaştırıyoruz.


     Uygun fiyatı ile birlikte gıda güvenliği tam, tescili tam, lezzeti tam, hizmeti tam bir ilke imza atmaktan mutluyuz. Her tüketicimize teşekkür ediyor yöresel ürünlerimizle sizlere afiyet olsun diyoruz.

KESTANE ŞEKERİ KÜÇÜK BOY 260 grTİREBOLU 42 (500 GR)ÇITIR ÇEREZ KURU SELE ZEYTİN 400 GRBAFRA PİRİNCİ 2500grUMUT YEŞİL MERCİMEK 1000grUMUT HOROZ FASÜLYE 1000grUMUT KIRMIZI MERCİMEK 1000grUMUT KÖFTELİK BULGUR 1000grHEKİMOĞLU UN 1000grKULA MISIR YAĞI 1 ltTAT MAKARNA BURGU 500grÇİZİK YEŞİL ZEYTİN 400 GR


Kampanya şartlarını yerine getiren 3 kişiye görselde ki ürünler hediyemiz olacaktır.
1 Kg Baldo pirinç

1 Kg Kırmızı Mercimek

1 Kg Pilavlık Bulgur

1 Kg Kuru fasulye
                                               

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** Sayfamın izleyicisi olun.
** Facebook sayfamızı beğenin ve herekse açık paylaşın.
** Web sitemize facebookla bağlan diyerek üye olun ve beğendiğiniz 1 ürünü facebookta paylaşınız
Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.KAMPANYAMIZ 20 AĞUSTOS 2013 'DE SONA ERECEKTİR.KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.