4 Ağustos 2013 Pazar

Pirgion Naturel Sızma Zeytinyağı (Soğuk Sıkım) ile " sağlık ve lezzet" kampanyamıza davetlisiniz. 5 kişiye hediyelerimiz var..

                                            

Hakkımızda

Eka Zeytinyağı Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2008 yılında kurulmuştur. Şirket bünyesinde ki pirgion zeytinyağı fabrikası ise 2009 hasat zamanı üretime geçmiştir.
Şirket sahibi Çakıroğlu ailesi 4. (dördüncü) kuşaktan Ödemiş ve Birgi yöresinin ilk Türk Zeytinyağı işletmesi sahiplerindendir.
Uzun yıllara dayalı ilkeli, etik değerlere sahip, yapılan işin hassasiyet bilincine sahip, ürünün değerini zedelemeden, bu işe bağlı sorumlulukların farkındalığını miras alarak, mevcut teknolojinin en son imkânlarını kullanarak bir mucizeyi yani zeytinyağını insanlığa ulaştırmayı hedef almıştır.
Türk mühendis ve işçilerinin yoğun araştırma geliştirme, göz nurları ve el emekleri ile Eka Zeytinyağı için özel imal edilmiş soğuk işlem iki faz çalışma prensibine sahip makine parkı ile yüksek değerlere sahip zeytinyağı üretimi gerçekleşmektedir. Aynı zamanda doğa ile karşılıklı alışverişi tamamlamak adına doğa ile arkadaş bir üretim sistemi seçilmiş atık kontrolü sağlanmıştır.
Eka Zeytinyağı Gıda Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bundan sonra üretimde her anlamda üst noktalara gelmeyi ilke edinerek bulunduğu bölgenin ve ülkenin adını sınırlar ötesine taşımayı arzulamaktadır.       


Duyusal Özellikler:
İzmir Ödemiş Birgi Aydın bölgesine has 0.4 asit derecesine sahip Erken Hasat, soğuk işlem Naturel Sızma Zeytinyağı. Yoğun meyvemsi tat, yeşil zeytin tadı anımsatması ve yeni biçilmiş yeşil ot tadı ile yeşil muz tadı ve taze badem notası ile. Çiğ ya da haşlama tüketilen ürünlerde soslamak için, her türlü salatalarda, ızgara balık ve et türlerinde ideal kullanım.

Kampanya şartlarını yerine getiren 5 kişiye
 " 750ml soğuk işlem zeytinyağı + kantaron yağ + zeytinyağı sabunu "
 hediye olacaktır.


                                   


KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ** Web sitemizin linkini paylaşınız.


** Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın


** Twitterda takibe alın


Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 5 AĞUSTOS 2013 TE SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.