29 Temmuz 2013 Pazartesi

LokumSTORE.com ile 3 kişiye hediyelerimiz var..


Lokuma bayılırım , helede bir duyum aldım ki sormayın "" SİTEDEN YAPILAN HER ALIŞVERİŞE ÖZEL ÇAM SAKIZI ÇOBAN ARMAĞANI  HEDİYE" ekliyormuş firmamız.

Kampanyamıza katkılarından dolayı Özgür beye çok teşekkür ederim.

LokumStore.com Özgür Bilişim Teknolojileri tarafından 2013 yılında hizmete girmiş bir sanal mağazadır. 


LokumStore.com sitesinin kuruluş amacı evlerinin yanı sıra "Lokum, Helva vb.." ürünleri ilede dünyaca ünlü olan tarihi "Safranbolu" şehrimize ait yöresel ve tarihi çok eskilere dayanan ürünleri tüm Türkiye'de siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en taze şekliyle ulaştırmaktır.

LokumStore.com'da satılan ürünler tamamiyle Safranbolu'da geleneksel yöntemlerle katkı maddesi kullanılmadan tamamı doğal hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. 

LokumStore.com satışa sunduğu ürünler konusunda çok hassas olmakla birlikte  "ISO 9001-2008  Kalite Yönetim Sistemi", "ISO 22000-2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi", "ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi"  belgelerine sahip üreticelerin ürünlerini satışa sunmaktadır.

LokumStore.com için sağlık ve kalite bizler için çok büyük önem arz etmektedir.

Safranbolu Lokumu
Uzun yılların deneyimi ve kültürel birikimi sonucunda bugünkü tadına ulaşan lokum, Safranbolu Evleri kadar göz okşayıcı ve zengin çeşitleriyle özel bir damak tası olarak hak ettiği övgüyü her yerde bulmaktadır. Yerli ve yabancı herkesin sevdiklerine ikram etmekten mutluluk duyduğu Safranbolu Lokumu, becerikli ve usta ellerde yüreklerdeki sevgi, geçmişe ve insana saygıyla yoğrulmaktadır.

Lokum & Sağlık
Lokum doğal ve sağlıklı bir besin kaynağı olup, pek çok yararının olduğu bilinmektedir. Örneğin, proteinli besinler, kullanıldıktan sonra vücutta yakılır ve bunun sonucu üre, ürik asit ve kreatinin gibi atık maddeleri açığa çıkar. Bu maddeler böbrek hastalarında idrarla vücuttan atılamaz ve kanda yükselir. Sade lokum, karbonhidrat kaynağı olduğundan, böbrek hastalarınca devamlı tüketilmesi önerilmektedir. Ayrıca, yerelde lokumun hala yara ve çıbana tedavi amaçlı sarıldığı da bilinmektedir

Safran Çiçeği
Safranbolu ilçesine adını veren Safran Çiçeği, rengi kadar kokusuyla da büyüleyicidir. Kendi ağırlığının yüz bin katı kadar sıvıyı sarı renge boyayabilme özelliği bulunan Safran, ayrıca kimya sektöründe ve baharat olarak ta kullanılmaktadır. Eflatun – mor çiçeği ve sarı-kırmızı lifleriyle çiğdeme benzeyen bu çiçek eylül-ekim aylarında Safranbolu tepelerinde zümrüt yeşiliyle dans eder.

Safranbolu Evleri
Anadolu uygarlıkların önemli duraklarından biri olan Safranbolu’da her evin seyredebildiği kendi tablosu vardır. Komşuya ve doğaya saygı göz önünde tutularak inşa edilen evlerin hepsinde meyve ağaçlarıyla dolu bahçeler, havuzlu salonlar ve musluksuz akan kaynaklar vardır. Bu su medeniyeti konutlara hem bir görkem ve bir serinlik hem de insanların yüreklerine ruh sükuneti ve gönül zenginliği verir.


   

  


                                                                       Kampanyamız 1 er haftalık sürecektir.Her Hafta sonunda 1 kişi kazanacaktır.


1.HAFTA Özel Karışık Lokum 500 GR

2 HAFTA Susamlı Akide Şekeri 750 GR

3.HAFTA Safranbolu Gül Reçeli - 800 GR

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ


** Web sitemize facebookla bağlan yapıp üye olunuz.
** Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın
** Twitterda takibe alınız
Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.KAMPANYAMIZ 30 TEMMUZ 2013 'DE SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.