14 Ağustos 2013 Çarşamba

hepsilife.com işbirliği ile 3 kişiye hasır sepette havlu hediye ediyoruz.

Sevgili dostlarım ,değerli takipçilerim bugün size ev tekstiline yeni soluk getiren ve şuan İstanbul Anadolu yakasında 6 şubesi bulunan hepsi life ev tekstil firmasından bahsedeceğim. Sitede çeyizlik çok güzel ürünler kampanyada, yatak örtülerine bayıldım , hem perdeli hem perdesiz satın alabiliyorsunuz. Dantela Vita Bamboo aile bornoz setlerinde de indirimler mevcut.Sizler için seçtiğim görsellere tıklarsanız direk siteye erişim sağlayabilirsiniz.
Murat beye çok teşekkür ederim ,kampanyamıza ilgi ve alakasından dolayı.

 HepsiLife® Ev Tekstil Mağazaları, ev tekstil sektöründe nevresim, yatak örtüsü, yorgan ve yastık grubu ile havlu ve bornoz grubu ürünlerinin tedarikini, toptan ve perakendede kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. 2000 yılında kurulan firmamız, kuruluşunu takip eden 13 yıl içerisinde kendi konseptinde mütevazi ve deneyimli satış ekibine sahip bir firma haline gelmiştir. Bu süre zarfında, alanında markalaşmış üretici firmaların ürünlerini bir araya getirerek, perakende ve toptan satışta birçok ilke ve başarıya imza atmıştır.KALİTEMİZ 

   Firmamız, genç ve dinamik kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. 2009 yılında alınan "HepsiLife®" isim patenti ile logolaştırılmış ve marka haline getirilmiştir.
   Hizmetlerimiz, her zaman müşteri memnuniyeti ve güven ilkeleri temel alınarak sunulmaktadır. Müşterilerimizin bizlere duydukları güvene layık olabilmek, firmamızın temel politikasıdır. Müşteri memnuniyeti firmamızın başarısını belirlemekte ve bizlere de gurur kaynağı oluşturmaktadır.
   Müşteri beklentilerinin her zaman arttığını bilerek, hep bir adım ileride olmak, standartları ve beklentileri aşmak, sektördeki liderlik hedeflerinin müşteri memnuniyetinin vazgeçilmezi olduğunu bilerek, başarıyı elde etmek en önemli ilkelerimizdendir.
   Hizmetlerimizdeki kalitenin devamlılığı, toplam kalite yönetimimizin ayrılmaz bir parçası olduğu gibi, yeni teknolojileri takip ederek ürün gruplarını sürekli araştırmak, gelişimi sürekli takip etmek, kalite yönetimimizin diğer önemli bir unsurudur.

VİZYON ve MİSYONUMUZ 
   Çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin, değişen istek ve beklentileri, gerek ürünlerin, gerekse sunulan hizmetin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.
   HepsiLife® Ev Tekstil Mağazaları olarak sektördeki talep ve beklentileri, yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışı ile objektif biçimde değerlendirmekte, dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini sağlayarak, sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır.
   "Doğru yer, doğru ürün, doğru fiyat", "Karşılıklı güven ve dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdendir.
    HepsiLife® Ev Tekstil Mağazaları, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak, ürün üretim bandından başlayıp, nihai tüketiciye ürün veya hizmetin faturalandırılmasına kadar geçen süreç içerisinde, tüm hizmet ve faaliyetini hatasız ve bir defada doğru olarak yapmaya çalışarak, Türkiye'de öncü bir marka olmayı hedef haline getirmiştir.
    Mevcut perakende sektöründe verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmayı başarabilmek, bir sonraki adımda da ulusal marketler zincirleri içerisinde yer alabilmek, bugünkü ve yarınki öncelikli hedefimizdir.

%25 indirimde perde seti de içerisinde
               
Dantela Vita Gelin seti Rose

%17 İNDİRİMDE YATAK ÖRTÜSÜ SETİ


Dantela Vita Nakışlı Bambu Aile Bornoz Seti 
%12 İNDİRİMLİ 


  Dantela Gipürlü Pamuklu Saten Nevresim Takımı  

%17 İNDİRİMLİKampanya şartlarını yerine getiren 3 kişiye
 "35 tl değerinde Hasır Sepette 3 Adet 30x50 havlu seti " hediye olacaktır.


KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** Web sitemize facebookla bağlanarak üye olunuz

https://www.hepsilife.com/?B=YeniUye

** Facebook sayfamızı beğenin ve herkese açık paylaşın

https://www.facebook.com/HepsiLife

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 15 AĞUSTOS 2013 TE SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.