31 Temmuz 2013 Çarşamba

** China Glaze ile 3 kişiye EyeCandy 3D öje hediye **

Sevgili dostlarım , değerli takipçilerim merhaba, bugün size china glaze öjelerini tanıtacağım. Kullanan birisi olarak çok kaliteliler öncelikle onu diyeyim. Hatta geçen senede kampanya düzenlemiştik firmamız ile tanaçan kozmetik olarak hatırlayan arkadaşlarım olacaktır "çatlayan öje" hediye etmiştik , şimdide EYECANDY serisinden heidyelerimiz olacak. Kampanyamıza katkılarından dolayı Selim beye ve Ekin hanıma çok teşekkür ederim.Tanaçan Turizm ve Kozmetik A.Ş. adı altında 1984 yılında kurulan şirketimiz çeyrek asırı aşkın bir süredir sektörümüze hizmet vermektedir. Üründe kaliteyi, serviste güveninirliği ve eğitimde en üst seviyeyi önemseyen tüm kuaför, güzellik salonları, spa, manikür-pedikür-ağda salonlarının vazgeçilmez ihtiyaçları olan sir ağda parafin, makyaj, manikür pedikür, hijyen ve tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarını en güvenilir ve kaliteli ürünlerle karşılamak şirketimizin ilkesi haline gelmiştir. Tanaçan kozmetik çalışanları ürün satış öncesi ve sonrası hizmetleri, güçlü ve güvenilir bayilik ve ürün dağıtım ağı, en son teknolojilerle verilen eğitimleri, sağlık bakanlığı onaylı ürünleri, sanayi bakanlığı onaylı cihaz teknik servis danışmanlık ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ürün, servis, eğitim kalitesinden ödün vermeden sektörün tüm ihtiyaçlarınıda en kaliteli ürünlerle karşılamak, sektörel sorunlara birlikte yanıt vermek Tanaçan Kozmetik A.Ş’nin öncelikli hedeflerindendir.
13 yıl boyunca China Glaze profesyonel tırnak bakımı endüstrisinin koyduğu çıtayı hep geçmeyi başarmıştır. Onlar kendilerini en yüksek ve zengin kalite, moda ve yaratıcı tırnak bakım ve ürünleri sağlamaya adadılar. Renkleri tüm stillerle uyumludur. Renklerini yaratmak için ilhamı Tahiti kıyılarından New York’un gece hayatına kadar uzanan bir coğrafyadan alıyorlar.

Özgün ojeleri için porselenlere parlak bitirişi veren Çini kilini sertleştirici olarak bulundurur. Parlak ojeleri diğer tırnak uygulamalarıyla, uzun ömür, dayanıklılık ve parlaklık anlamında mükemmel bir uyumla çalışır.

Daha uzun ömürlü ve güçlü tırnaklara mı ihtiyacınız var? Tırnak güçlendirici ve geliştirici formülümüzü deneyin.
Daha yumuşak bir deri mi istiyorsunuz? Portakal deri yağımıza bir göz atın.
Ojenizin kalmasından ve favori renginizin gitmesinden şikâyetçi misiniz? ‘No Chip’ üst kaplamamız tam size göre!
Her seferinde kusursuz bir uygulama için yüksek kalite formüllerimizi kullanın.
Hiçbir kelime China Glaze’in mükemmel tırnağınızı tarif edemez.


* Amerika’nın ve Dünya’nın en çok tercih edilen en prestijli ve kuvvetli markalarından biridir. 
* Renk seçeneği ve çeşitliliği en geniş olan oje markasıdır. 
* Her sene yeni koleksiyonlar ve renkler eklenir. 
* China Glaze isim anlamıyla China Cini,Porselen, Glaze ise ışıltı,parlaklık demektir. Yani Porselen parlaklığında tırnaklar! 
* China Glaze ojeler çok kolay sürülür, fırça darbesi bırakmaz. Tek kat sürmek yeterlidir. Kreme gerek yoktur. Bu da ojenizi daha çok kullanabileceğiniz anlamına gelir. 
* Bu sebeple China Glaze ojelere ismini veren ve bu markanın en önemli özelliği olan parlak bitirişi veren Çin kilini sertleştirici olarak kullanırız. Bu madde ojenizin tırnağın üzerinde çok uzun ve kuvvetli bir tutuculuk yapmasını sağlar. Alt ve üst kaplama(Top/base coat) ile birlikte kullanıldığında ojenin ömrü uzar, 4-5 gün ömrü vardır. 
* İçindeki kristal parçacıkları ve Bilye kapak özelliği sayesinde ojenizin ömrü uzun olur, şişe içinde kuruma yapmaz! Bir şişeden tam verim alabilirsiniz! 
* China Glaze ojeler ile Ebru Sanatını uygulayabilirsiniz. China Glaze ojelerin kimyası Ebru Sanatı için uygundur. 
* China Glaze Tırnak bakım ürünleri ile tırnağınıza her anlamda yardımcı olabilirsiniz. Daha uzun ömürlü ve güçlü tırnaklara mı ihtiyacınız var? Tırnak güçlendirici ve geliştirici formülümüzü deneyin. Daha yumuşak bir deri mi istiyorsunuz? Portakal deri yağımıza bir göz atın. Ojenizin kalmasından ve favori renginizin gitmesinden şikâyetçi misiniz?‘Kalkma yok!’ üst kaplamamız tam size göre! Her seferinde kusursuz bir uygulama için yüksek kalite formüllerimizi kullanın. 
* China Glaze Amerika’da çok popülerdir. Hollywood yıldızlarının bir kısmı düzenli olarak China Glaze kullanmaktadırlar. Buna en iyi örnek son ‘ Bad Romance ‘ Klibinde 70576 Liquid Leather ojesini kullanarak klip çeken ‘Lady Gaga’dır. 
Neden China Glaze?
Çünkü tırnaklarınız sizi anlatır! Duygularınızı, hayat stilinizi,
zevklerinizi ve hatta o gün nasıl hissettiğinizi en iyi ifade eden
parçanızdır tırnaklarınız. Her bir renk ayrı bir hikâyeyi, olayı
ve duyguyu temsil eder. Aşağıdaki kadına bir bakın; ne görüyorsunuz?
Aynı insan, her karede farklı bir şey anlatıyor;
Ümidi, mutluluğu, utangaçlığı, muzırlığı ve cazibeyi
görebiliyor musunuz? Bunların hepsi sadece bir
renk değişimi ile gerçekleşiyor. Sizin içinizde kaç kadın var? China Glaze renkleri ile onları dışarı çıkarın!
İşte tam bu sebeple China Glaze! Amerika’nın en prestijli, dünyanın en çok tercih edilen
ojelerinden biri olan China Glaze diğerlerinden, parlaklığı, renk çeşitliliği,
seçenek fazlalılığı  ve uzun ömrü ile sıyrılıyor. China Glaze
ojeler ile kendinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz.
China Glaze Özellikleri
Marka sadece oje üretmekle olunmuyor. 100’lerce renk seçeneği bulunan China Glaze ojeler tırnak bakım ürünleri ile birlikte kullanıldığı zaman çok daha uzun ömürlü oluyorlar. China Glaze markası tırnağınızın sağlığını ve performansını düşünüyor. Yardımcı tırnak bakım ürünleri ile seçtiğiniz rengi destekleyebiliyor, alt ve üst kaplama kullanarak içinizdeki kadını 1 hafta boyuncu dışa vurabiliyorsunuz! China Glaze ojelerin kalıcılığını sağlayan 2 ana özelliği vardır; Kendine has bilye kapağı ve içindeki kristal parçacıkları sayesinde kuruma yapmaz, bir şişeden tam kullanım çıkmasını sağlar.  China Glaze ojelere ismini veren ‘Çin Kili’ sertleştirici olarak kullanılır ve tırnağın üzerinde harika bir tutuş ve kalıcılık sağlar.
Ebru ile ilgili birkaç argüman


Bir birinin tıpatıp aynısı 2 Ebru çalışması yoktur! Siz de China Glaze ojelere has Ebru sanatı ile istediğinizi desene yaratabilir, tırnağınıza taşıyabilirsiniz.

Kampanya şartlarını yerine getiren 3 kişiye resimde görmüş olduğunuz 
"Eye Candy Serisinden 1 adet 3D öje" hediye olacaktır.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** Sayfamı izlemeye almanız


http://www.siyahbeyazmutfak.com/

** Facebook sayfamızı beğenin ve herkese açık paylaşın

https://www.facebook.com/TanacanKozmetik

** Twitterda takibe alınız

https://twitter.com/tanacankozmetik
.

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 5 AĞUSTOS 2013 'DE SONA ERECEKTİR.

KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.