5 Temmuz 2013 Cuma

Bebak Acı Badem Sütü ile 3 takipçime 3lü sabun seti hediyemiz

  

Yıllardır güvenle kullandığımız Bebak acı badem sütü, bitkisel bir nemlendiricidir ve makyaj temizleyicidir. 1933’ten beri yıllardır tüketicinin sadakatinden bir şey kaybetmeden aynı kaliteyi sürdürmektedir. Bebak Acı Badem Sütü bize annemizi, uzun çan eteklerini, permaları yani çocukluğumuzu hatırlatır. Bebak marka, Bebak acı badem sütü ile sektörde liderdir. Acı badem kremi, Acı badem nemlendirici kremi, Acı Badem nemlendirici sütü ve  acı badem sütlü makyaj temizleme mendili , yine tüketici tarafından beğenilen ve tercih edilen ürünlerimizdir.

Bebak aci badem sutu nerdeyse 100 yillik bir marka ve makyaj temizlemede daha iyisi yok bebek gibi bir cilt icin tercihiniz BEBAK olsun.. Bizden önce bizden sonra her zaman BEBAK...Gecmisten gunumuze gelen dogal guzellik sirlari... Yillarin vazgeciremedigi mucizevi bakim...
Doğal acı badem özü ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde Bebak Acı Badem Sütlü Makyaj Temizleme Mendili, cildinde gerginlik ve kuruluk hissi bırakmadan makyajını kolayca temizler.


Makyajını temizlemek için doğal içerikli bir ürün arıyorsan, Bebak Acı Badem Sütü tam sana göre! Bebak Acı Badem Sütü ile hem makyajını temizle hem de cildini nemlendir.

Bebak Güneş Bakım Sütleri ile gözde plajlar; Kabak PlajıKelebekler Vadisi’nden çıkılan patika yolla ulaşılan Faralya köyü yakınındaki Kabak Koyu, yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili plajı ile sakin ve doğayla içiçe bir tatil deneyimi sunuyor.

Bebak Bacak Fondöteni'nin Light-Medium-Tan-Dark renk tonlarından sana uygun olanını seç, anında pürüzsüz ve ışıltılı bacaklara kavuşmanın keyfini çıkar.
Bebak Argan Yağlı Sabun, doğadan aldığı özel formülü ile cildinin yenilenmesini destekleyerek taze bir görünüm sağlar.


Kampanya şartlarını yerine getiren 3 kişiye resimde 


görmüş olduğunuz 

"3lü sabun seti" hediye olacaktır.YÜZ TEMİZLEME SABUNU (BADEMLİ) : 
Hassas ve Normal Ciltler İçin

Cildinizi nazikçe ve derinlemesine temizler. Cildinizi germeden kurutmadan kirden arındırır, tazelik verir.
YÜZ TEMİZLEME SABUNU (GÜLLÜ) :
Cildin Nem Dengesini Korur

İçeriğindeki gül özleri ve gül suyu ile hassas cildinizin nem dengesinin korunmasını sağlar. Makyaj temizliğinde rahatlıkla kullanabileceğiniz hoş kokulu bir sabundur.
YÜZ TEMİZLEME SABUNU (ARGAN YAĞLI): 
Cildin Yenilenmesini Destekler.

Antibakteriyel etkisi vardır. Tıkanmış gözenekleri açmaya ve cildi siyah noktalardan arındırmaya yardımcı olur. Daha sıkı, genç görünen bir cilt için cildinizin doğal yenilenmesini destekler.


KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** Facebook sayfamızı beğenin ve herkese açık paylaşın


** Twitterda takibe alınız


Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 8 TEMMUZ 2013 'DE SONA ERECEKTİR.

KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.