10 Temmuz 2013 Çarşamba

NeVital Organik İle 5-5'lik Doğal Güzellik Çekilişine davetlisiniz..

Sevgili dostlarım , sıkı takipçilerim merhaba !
Bugün size süper bir siteden bahsedeceğim. Öncelikle diyeceğim şudur ki ; Sloganlarına bayıldım.
"Hayat Nefes, Hayat Nefis..." 
Nevital.com ne satıyor derseniz , Sağlıklı Yaşam Besinleri (Bal, Ballı Karışım , Özel Arı ürünleri ) , Doğal Güzellik Ürünleri , Kişisel Bakım Ürünleri , Doğal İçecekler ve Özel Hast Bergama Zeytinyağı. Neslihan hanım http://nevital.com un sahibesi. Siz Güzel Bayanlar  için 5-5 lik Doğal Güzellik paketini hazırladı , banada sunmak düştü :)
Kampanyamıza katkılarından dolayı Neslihan Kılıç 'a çok teşekkür ederim.


  
Tabiatın balarıları vasıtasıyla sunmuş olduğu bal, arı sütü, polen, propolis çeşitlerini *Melis Arı Çiftliği Tesisleri'nin tamamen doğal ve hijyenik ortamında, çok özel şartlarda işleyip sizlere FER marka güvencesi altında, sağlıklı yaşam kaynağı besinler olarak hazırlıyoruz.
Arıcılık uzmanı, bal gurmesi Selçuk Solmaz'ın kontrolü ve koordinesiyle, 35 yıllık deneyimimizde hep daha iyiyi ve daha yüksek kalite standartlarında üretimi hedefliyoruz. Sağlıklı yaşam desteğimiz olan besinlerimizi Türkiye'nin her köşesinde kapınıza kadar ulaştırabilmek için de artık "NeVital.com" ile size çok daha yakındayız.

Peki NeVital olarak kimiz?
Hayatımız 1 saniyede, 1 telefonla değişebilir...
Bilkent İşletme'yi bitirdikten sonra İstanbul'da bazı kurumsal firmalarda marka danışmanlığı yaptım. Ofiste çalıştığım herhangi bir öğleden sonra aldığım bir telefonla hayatım değişti...
Telefon Ankara'daki aile doktorumuzdandı. Annemin sağlıyla ilgili endişe verice bir problem çıkmıştı. Ne olduğunu anlamak için Ankara'ya gittim. Sadece birkaç gün süreceğini düşündüğüm bu süreç 1,5 yıl sürdü. 
Annem Pankreas Kanseri'ydi ve sayısız ameliyat, tedavi ve ilaçla dolu zor bir sürece girmiştik. 
Geçirdiği çok ciddi ameliyatlar ve aldığı ağır tedaviler sonrasında umutlarımızla birlikte annemin bağışıklık sistemini de kaybetmiştik.
Bir şeyi düzeltmesi için aldığı bir ilaç başka bir organına zarar veriyor ve her seferinde daha da güçsüzleşiyordu. Bu noktada genel bir iyileşme sağlayabilmek için öncelikle bağışıklık sistemini doğal yollarla güçlendirmemiz gerektiğini biliyorduk.
Detaylı araştırmalarım sonrasında Arı Ürünleri'ni keşfettim. Binlerce yıldır, tüm dünyadaki insanların "Apiterapiyle" yani arı ürünleriyle şifa bulduklarını öğrendim. Ve onkoloğumuzun tavsiyesiyle Türkiye'de 35 yıldır sadece bu işi yapan FER markası'yla tanıştım.
Kullandıktan sonra annemdeki mucizevi faydalarını deneyimlediğimiz FER ürünleri her ihtiyacı olana duyurma fikri o günlerde aklıma kazılmaya başladı.

Sonrasında "Hayat Nefes, Hayat Nefis..." diyerek yola çıktım; ulaşabildiğimiz her adımda bunu sizinle birlikte söylemeyi istiyoruz. 


* FER marka ürünler yeni Gıda Yasası uyarınca Türk Gıda Sicili'ne ilk kaydolan, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı'nın taktirlerini kazanmış, parmakla gösterilen örnek bir işletmede üretilmektedir.

Ayrıca HACCP Gıda Güvelik Sistemi, İSO 22000 Kalite Yönetimi Sistemi standartlarında üretim yapmakta ve katıldığı festivallerden çok sayıda kalite ödülleri kazanmaktadır


KEŞİFLERİ BİTMEYEN MUCİZE: BAL!
Sağlıklı yaşam için “BAL” kullanılarak yapılan terapi yöntemine "APİ TERAPİ" denilmektedir. Apiterapi, daha sağlıklı olmak isteyenlerin yanı sıra bağışıklık ve kemik güçlenmesinde, hafıza kaybı önlenmesinde etkilidir.
Türkiye’de ilk ISO 22000 sertifikası alan Fer Bal firmasının sahibi, arı uzmanı, bal gurmesi Selçuk Solmaz, özel formülle hazırlanan karışımların kişi için özel olduğunu bu nedenle bir başkasının kullanmasının doğru olmadığını vurguladı:
“Kişiye özel karışımlar zihinsel ve bedensel yorgunluğu alır. Enerji ve güç vererek yaşam kalitesini yükseltir. Çocuklarda kemik zeka ve beden gelişimini sağlar. Beden direncini artırarak kış mevsimine dayanıklı girmesini sağlar. Enfeksiyon ve mikroplara karşı koruma sağlar. BAL, hücreleri yenilediği için cildi pırıl pırıl yapar. Sabah zinde uyanmanın anahtarı olan BAL, gün boyu yorgunluk yaşatmaz.”

 ORGANİK ÜRÜN VE TARIM SERTİFİKALARI 
 1) Beemy Honey Makyaj Temizleyici: Beemy Honey Makyaj Temizleyici; rahatlatıcı etkili bal, antioksidan özellikli zeytinyağı ve E Vitamini içeriği ile cildinizin epidermal dengesini koruyarak etkili bir temizleme sağlar. %98 doğaldır. http://nevital.com/urun/makyaj-temizleyici/
2) Beemy Honey Şampuan: (Açık ya da koyu renk, kazanan kişinin talebine göre): Bal içeriği ile yumuşatıcı ve koruyucu etkiye sahiptir. Ayrıca özel teknolojilerle elde edilmiş serisin nanoparçacığı içeriği, yıpranmış saçın yenilenmesi ile mekanik ve kimyasal uygulamalardan dolayı saçın kaybettiği proteinlerin tekrar kazanılmasına yardımcı olur. %98,4 doğaldır. 3) Beemy Honey Saç Serumu: Beemy Honey Saç Serumu, aşırı saç dökülmelerine karşı etkilidir. %98,4 doğaldır. http://nevital.com/urun/12-li-sac-serumu/4) Raen Bitkisel Anti Selülit Vücut ve Masaj Yağı:  Yasemin, Sardunya, Portakal ve Bergamot yağlarının karışımıyla hazırlanan bu anti-selülit yağını, özellikle banyo sonrası cildiniz nemliyken masaj yaparak selülitli bölgeye uygulamanızı tavsiye ederiz.

5) Bitkisel Bal Vücut ve Masaj Yağı:  Gerçek bal katkılı vücut ve masaj yağı, özellikle kuru ve bakım gerektiren ciltler için doğal ve harika bir seçim.


Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte kazanan 5 şanslı takipçimiz yukarıda resimlerini ve ürün bilgilerini paylaştığımız organik ürünlerden 1 tanesini kazanacaktır.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** Web sitemize üye olunuz.

http://nevital.com/uyelik

** Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın

http://www.facebook.com/NevitalOrganik

** Facebook sayfasını arkadaşlarına tavsiye et her 5 kişi için +1 hak . İsimleri yazmanız mecburidir.


** Twiteerda takibe alınız


https://twitter.com/NeVital

** NeVital bloglarını takip ediniz

http://nevital.blogspot.com/
http://nevitalorganik.blogspot.com/
http://apiterapinedir.blogspot.com/
http://apiterapinedemektir.blogspot.com/
http://eosturkiye.blogspot.com/
http://safpropolis.blogspot.com/
http://arisutufiyatlari.blogspot.com/
http://kestanebalineredebulunur.blogspot.com/
http://ferbalim.blogspot.com/

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 10 TEMMUZ 2013 'DE SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

NOT: Yaptığınız her aktivite için + hak kazanacaksınız .Toplam çekiliş hakkınızı yükseltmek elinizde..


Örnek : Facebook beğeni ve Üye olduysanız 2 hakkınız olacak.. Hepsini gerçekleştirirseniz 5 hakkınız olur.

BOL ŞANSLAR..