17 Temmuz 2013 Çarşamba

keramika seramik ile 3 kişiye 6'lı servis tabağı hediye

Sevgili dostlarım değerli takipçilerim merhaba , bugün size öncü markalarımızdan olan Keramika Seramiği tanıtacağım.Sloganları ne kadar güzel değil mi , gerçekten de mutfaklarımızı renklendiriyorlar. Kahvaltı setleri , Yemek Takımları , Kahve Takımları , Pasta Takımları ,Baharatlık , Saklama kapları , Meyvelikler , Mama Takımları... Ürün yelpazeleri çok geniş. 
Siz bu röportajı okurken Keramika ile blogumda sizin için çok güzel bir kampanya düzenledik
 Kampanyamıza katkılardan dolayı  Keramika'ya teşekkür ederim.


Keramika artık www.keramikashop.com da!“Keramika, Türkiye’de seramikten renkli mutfak gereçleri üreten öncü bir firma olarak, sektöre ‘Mutfaklarınızı Renklendiriyoruz’ sloganıyla girmiştir” diyerek başlıyor markasını anlatmaya Keramika Genel Müdürü Emin Yüce… Birbirinden renkli ve kullanışlı ürünleri, birçok ülkeye ihraç ettiklerini söyleyen Yüce, müşteri memnuniyetine ve kaliteye önem vererek ihracat paylarını artırmayı amaçladıklarını vurguluyor. Bunun için sürekli Ar -Ge çalışmaları yaparak, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında fuarları takip ettiklerini dile getiren Yüce, renkli ve kaliteli ürünleri yeni müşterilerle buluşturmayı planladıklarını söylüyor ve hedefleriyle ilgili şu bilgileri veriyor: “Kurulduğumuz günden beri vizyon ve misyonumuzdan ödün vermeden, Keramika markasının bilinirliğini artırmak ve sürekliliğini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca, sektörde yeniliklerimizle yer edinmeyi hedefliyor ve yeni yatırımlar yaparak, sektördeki payımızı artırmayı planlıyoruz.”

Kaliteden ödün vermiyor
Yemek takımlarından kahvaltı takımlarına, pasta takımlarından mama takımlarına, saklama kaplarından promosyon ürünlere kadar çok geniş bir yelpazede ürün grubu sunduklarını söyleyen Yüce, kaliteden ödün vermediklerini belirtiyor. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tuttuklarını aktarırken , Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ediyor. Dinamik olan zücaciye sektörünün, arz talep eğrisinin sürekli değiştiğini dile getiren Yüce, ürün gruplarını sürekli yenilediklerinin ve yenilemeye devam edeceklerini vurguluyor.

İstanbul’da mağaza açacak
“Keramika 2007 yılında kurulmuş olmasına rağmen, müşterilerinden gelen talepleri dikkate alarak şu ana kadar 8 fabrika satış mağazası açmıştır” diyen Yüce, bu mağazalarda müşteriyi yakından tanıma şansı yakaladıklarını ve taleplerini değerlendirdiklerini iletiyor. Dokuzuncu mağaza için İstanbul’da yatırım araştırması yaptıklarını açıklayan Yüce, sözlerine şöyle devam ediyor: “Firma olarak yeni bir mağaza açmak istediğimizde dikkat ettiğimiz en büyük husus AVM içerisinde yer alıp almadığı oluyor. Artık alışveriş yapılan mekanlar sadece maddi ihtiyaçları karşılamaktan çok, kişinin ruhsal bakış açısını da etkiliyor. Çalışan nüfusun büyük bölümü aileleri ile vakit geçirebilecekleri, güvenliğin sağlandığı, birçok fırsatı aynı anda sunan ve bizim gibi firmalar için avantaj yaratan AVM’leri tercih ediyor. Günümüzde alışveriş eğilimde bulunan tüketiciler, artık AVM’ler arasında tercih noktasına geldiği için, projesi ve sağladığı imkanları ile AVM’lerin de kendi aralarında rekabet halinde olduklarını görüyoruz. Keramika olarak, yeni mağaza açma girişimlerimizde artık AVM’ler arasında tercih yapıyor olmamız, AVM’lerin hayatımızı ne denli etkilediğinin bir göstergesi.”

“Sektör, kendini sürekli yeniliyor”
Züccaciye sektörünün, tüm sektörlerle ilişkisi olduğunu ve kendisini sürekli yenilediğini dile getiren Yüce, sektörle ilgili şu değerlendirmelerde bulunuyor: “Globalleşen ekonomide tüketicilerin bilinçlenmesi, internet kullanım oranının artması ile firmaların daha da şeffaflaşması, var olan ticari potansiyelini etkileyerek yön değişikliğine uğrattı. Türkiye’nin dijital reformlarla yeni ataklar yaptığı ve sektörümüzün bu atılımlarla yeni ivmeler kazandığını görüyoruz. Züccaciye sektörünün en güçlü rakibi Çin’den gelen ürünlerle fiyat açısından rekabet edemezsek bile, markamızın tüketiciye sunduğu güven ikame etkisinde tercih edilebilirlik nedenlerimizi artırmaktadır.” Diyerek pazarda kendisini geliştiren firmaların öne çıktığını vurguladığını belirtti. Yüce gelişen Pazar şartlarına uyum sağlayabilmek için internet üzerinden satışa başladıklarını belirterek müşterilerini  www.keramikashop.com a davet etti. 

Kampanya şartlarını yerine getiren 3 kişiye resimde görmüş olduğunuz 
" 6'lı kalp kırmızı servis tabağı" hediye olacaktır.
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ


** İzleyicim olunuz.

** Web sitemize üye olunuz.

https://www.keramikashop.com/Uye-Ol/

** Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın

http://www.facebook.com/pages/Keramika-Seramik/187647254610562

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 17 TEMMUZ 2013 'DE  SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.