22 Haziran 2013 Cumartesi

Green Spot Organik ile 2 kişiye Yüz Temizleme Köpüğü Hediyemiz

Green Spot - Organik Yaşam Tarzı - Pınarbası, Turkey

Green Spot Organik , Türkiye de sağlıklı yaşamayı hayat felsefesi haline getirilmesini planlamaktadır. Organik ve doğal ürünleri tercih eden ve bu hayat tarzını tüm hayata uygulamış bir kitleyi hedeflemektedir.
Green spot Organik yukarıda belirtilen profildeki müşteri kitlesi olan bölgelerde yapılan titiz çalışmalara sonunda uygulanabilecek ve müşteriye hem ürün gamı hem de sunulan servis kalitesi olarak farklılık hissi verecek bir yaklaşımda hazırlanmıştır.
Bilindiği gibi ülkemizde organik ve doğal ürünlerin tüketimi halen çok düşük seviyelerdedir.Türkiye de üretilen ürünlerin %95 e yakın bir kısmı ihraç edilmekte bu nedenle organik ürünlerin iç piyasaya arzı sınırlı kalmaktadır.Kalan %5 lik dilimdeki organik ürünlerin pahalı ve ulaşılması zor olması da gayet normaldir.
Green Spot Organik olarak kısa –orta ve uzun vadede hem ürün gamı ile alakalı güncellemeler yapıp hem de bayii yapılandırması ile müşteri istek ve talepleri doğrultusunda organik ürünleri kolay ulaşılabilen ve ekonomik ürünler hale getirmeyi hedefliyoruz.
Bu projede yanımızda olup bizleri destekleyen gerek müşteri gerek sivil toplum kuruluşları gerekse de organik ürün satış noktalarına şimdiden şükranlarımızı sunarız…

Green Spot – Organik Ürünler
Hamza TAŞER
Genel Koordinatör

Green Spot - Organik Sıvı Sabun Organik Argan Yağı 30ml
Green Spot - Organik Şampuan  Organik Acı Biber Salçası 650gr.
Yaban Mersinli Reçel 

Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1. 2. olan kişiye görseldeki " yüz temizleme köpüğü " hediyemiz olacaktır.KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ 


**Facebook sayfasını beğenin ve paylaşın

http://www.facebook.com/greenspotorganik


KAMPANYAMIZ 25 HAZİRAN 2013 TE SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.


HEPİNİZE BOL ŞANS..