5 Temmuz 2013 Cuma

Arslan Butik Etiler İle 180 TL değerinde Ismarlama Gömlek Hediyemiz..


                                                 Arslan  Butik – Ismarlama Gömlek, Ismarlama Takım Elbise

terziARSLAN Butik – Kişiye Özel olarak önceliğimiz serbest piayasa ekonomisi şartlarında rekabet eden kurum, kuruluş yada şahısların aksine; sizlerin bilinçli tüketiciler olmanızı sağlamaktır. Siz değerli müşterilerimizin bilinçli tüketiciler olmaları bizim yapmış olduğumuz işin ne denli önemli olduğunu ve kusursuz kaliteye sahip olduğunu ispat edecektir. Sizlere sunduğumuz kapsamlı bilgilendirme sonrasında alışveriş tercih fikrinizin sizin aleyhinize olması bizi her daim gururlandıracaktır. Kaliteyi özverili bir biçimde sizlere sunmanın verdiği güven ile biz buradayır.
Saygıdeğer müşterilerimiz sizlerin her anlamda bilgi sahibi olmanızı sağlamamız sizin çok büyük kaliteleri çokta büyük olmayan rakamlarla yakalamanıza fırsat sağlayacaktır. Aynı zamanda bizlerinde sunmuş olduğu kaliteyi ve cazip fiyatların ne kadar makul olduğunuda fark edeceksiniz…
ARSLAN Butik – Kişiye Özel’ olarak yurtiçinde ve yurt dışında giydirmekte olduğumuz bir çok ünlü ve siyasi ismin yanı sıra; tüm halkımızın özel dikim gömlek, pantolon ve cekete ısınmalarını sağlayarak terzilik mesleğinin ne kadar önemli bir zanaat olduğunu siz değerli müşterilerimize ispatlamaktır. Tüm halkımızın kişiye özel olarak giyinebilmesi için gerekli tüm şartları oluşturmak ARSLAN Butik – Kişiye Özel’ in vizyonudur. Sizleri her daim uygun fiyatlarla A’ dan Z’ ye kendinize özgü giydirmekten onur duyarız…

Ismarlama Gömlek

Ismarlama gömlek beden ölçüleri referans alınarak kişilere özel olarak yapılan gömleklerdir. İş toplantılarında ve özel günlerde sıkça tercih edilmektedir.
ismarlama gomlek 1

Ismarlama Takım   Elbise

Ismarlama takım elbiselerinizi en kısa sürede, en üst kalitede ve uygun fiyatlara sizler için hazırlıyoruz.

ismarlama takim elbise

Ismarlama Pantolon

Sizlere yapacağımız, birebir beden ölçülerinizle örtüşen ısmarlama pantolon ile kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz.
ismarlama pantolon giyim
Ismarlama Ayakkabı
Ayak ölçülerinize özel olarak hazırladığımız ısmarlama ayakkabı ile ayağınızı çok rahat hissedeceksiniz.
ismarlama ayakkabi

iletişim Adresi
Nispetiye Caddesi Peker Sokak 2/C Arslan Giyim
Tel : 0212 325 25 07

Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1.olan kişiye görseldeki 
" 180 TL değerinde Ismarlama Gömlek " hediyemiz olacaktır.
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ 


** Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşınKAMPANYAMIZ 8 TEMMUZ 2013 TE SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

HEPİNİZE BOL ŞANS..