16 Mayıs 2013 Perşembe

hediyedolu.com , Tuğla ve Harçlı 3 Boyutlu Havuzlu Ev Maketi

Tuğla ve Harçlı 3 Boyutlu Havuzlu Ev Maketi

Her aile şikayetcidir bilgisayar başında oyunlarla vakit geçiren çocuklarından dolayı.

Çünkü o oyunların hiçbir yararı yoktur ve doğal olarak her ailenin beklentisi çocuklarının hareket içinde veya hayal güçlerine dayalı oyunlarla zamanlarını geçiyor olmasıdır.

3 Boyutlu Ev Maketini sizlere sunarak yukarıda anlatmış olduğumuz tüm ailelerin sorununa son vermiş bulunuyoruz.

Evet, yanlış duymadınız. Artık çocuklarınız bilgisayar oyunlarıyla vakit harcamayacak.ç Çünkü çocuklarınızın ve hatta sizlerin de vazgeçemeyeceği bir oyuncağı sizlere sunuyoruz.

3 Boyutlu Ev Maketi ile çocuklarınızın gönlünü fethederek ve ayrıca sizin de Tuğla ve Harçlı 3 Boyutlu Havuzlu Ev Maketine severek eşlik edeceğinize garanti vererek hem çocuklarınızla olan ilişkinize daha da katkı sağlamış bulanacaksınız hemde çocuklarınızın el becerileri, hayal güçleri gelişmiş olacak.

Son derece her ayrıntısı düşünülmüş şekilde tasarlanmış olan 3 Boyutlu Ev Maketini diğer maketlerden aksine gerçek tuğlalar, kumlar ve kiremitlerle inşa edeceksiniz.

Evet bunu da yanlış duymadınız. Gerçek kiremit, kum ve tuğlarla...belki de çocuklarınızdan önce sizin de heves edebileceğiniz bir Maket konuma gelmiş olan Tuğla ve Harçlı 3 Boyutlu Havuzlu Ev Maketinde ayrıca zımpara ve evi güzelce inşa edebilmeniz için gerekli şemalar yer almaktadır.

Ayrıca suda çözülebilen özel harcı sayesinde tuğlaları tekrar kullanabilir ve istediğiniz düzeyde Tuğla ve Harçlı 3 Boyutlu Havuzlu Ev Maketini tamamlayabilirsiniz.


http://www.hediyedolu.com/U39790,2042,tugla-ve-harcli-3-boyutlu-havuzlu-ev-maketi-oyuncak.htm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder