10 Mayıs 2013 Cuma

hediyedolu.com ile annelerimize özel hediye seçiyoruz


Sevgili dostlarım , değerli takipçilerim bugün size , hediye anlamında bir çok hediye alternatifi bulunan http://www.hediyedolu.com sitesini tanıtacağım ve annelere özel bölümünden bugün seçtiğim ürün 

"Annelere Özel Ahşap Çerçeve - Eşsiz Lazer İşleme"

 umarım beğenirsiniz.Ben çok beğendim , çok anlamlı bir hediye olacağı kanısındayım.


                                


             Annelere Özel Ahşap Çerçeve - Eşsiz Lazer İşleme


Annelere özel olarak tasarlanmış lazer işlemeli çerçeve.

Türkiye'de İlk kez fotoğraf çerçevesinde modern teknik lazer işleme.Hemde kişiye özel sıradışı bir tasarımla. Türkiye'nin en büyük kişisel hediye üreticisi HediyeDenizi.com,tarafından sizlere sunulmaktadır.


Anneme Özel Çerçeve Anneler Günü için özel olarak tasarlanmıştır. Bu yepyeni sıradışı ürün sizin tasarım katkınızla sadece tek nüsha olarak sizin ve sevdiklerinizin için üretilmiş olacaktır.

Fotoğraf çerçevesi en kaliteli ahşaplardan biri olan Ayons ağacından üretilmektedir. Arkasında ahşap fotoğraf kapağı ve ayağı bulunmaktadır. Çerçeve renkleri lazer yazının etkisini yansıtacak şekilde dikkatle seçilmiştir. Çerçevenin boyutları 21 x 26 cm, kalınlığı 1.3 cm olup üzerine yazı gelen ahşap yüzeyler 4.5 cm dir. Fotoğraf ebatı 15 x 21 dir.

Mutlu anlarınız daha kalıcı olsun.
Ürünle ilgili bize aktarmak istediğiniz bilgileri  lütfen ürünü sepete attığınızda "bize iletmek istediğiniz not" adlı linki tıklayıp ekleyiniz.
Not: Bu şık ahşap çerçeveye; ilave olarak fotoğrafınızı ekletip daha şık bir şekilde sevdiğinize  gönderebilirsiniz.SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.hediyedolu.com/U16567,1873,annelere-ozel-ahsap-cerceve-essiz-lazer-isleme-anneye-hediye.htm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder