5 Haziran 2013 Çarşamba

endogal.com ile 1 kişiye güneş kremi hediye..

                                                
                                

"En iyisi en dogali"

Doğal ürünler en avantajlı fiyatlarla burada.


 
DEO JUVANTE AKNE (ACNE) SPF 50+ POLYPHIN 3 LÜ YAĞLI SAÇ BAKIM SETİ
NATRUMİN SET OLARAK KULLANMA TALİMATI ! 


1. Aşama Natrumin  Serum: Natrumin Serum' u, kuru saç diplerine püskürterek iyice yediriniz. Saça değil, saç diplerine püskürterek 15 dk. ile 30 dk. süre ile saçınızda bekletiniz ve daha sonra durulayınız. 2. Aşama Natrumin Şampuan: Natrumin Şampuanı saçınıza uygulayınız ve bol su ile yıkayınız.Birinci yıkama saçınızdaki kirliliği temizler. İkinci yıkama saç kök hücrelerinizin yağ oranını temizler ve dengeler. Üçüncü yıkamada ise bolca köpük yapıp, köpüğü saçınızda 10 dakika bekletiniz ve sonra iyice durulayınız.


3.Aşama Natrumin Yoğun Saç Bakım Kremi: Saçınızı Natrumin şampuan ile yıkayınız ve ardından iyice durulayınız.Natrumin Yoğun Hacim Saç Kremini  saç diplerinize değirmeden saç uçlarınıza uygulayınız. Saçınızda 1-2 dakika beklettikten sonra bol suyla yıkayınız..
4.Aşama Natrumin Solüsyon: Saçınızı şampuanla yıkadıktan sonra bir havlu yardımıyla kurulayınız ve Natrumin Solüyonu, saç diplerine püskürterek saçınızda bekletiniz. Bir daha ki kullanıma kadar saçınızı yıkamanıza ve saçınızda kalmasında bir sakınca olmamakla beraber, bu işlem Natrumin Solüsyon' un etkisini artırır. Natrumin Şampuan Set ile bu işlemi iki günde bir mutlaka tekrarlayınız.
Natrumin Bakım Seti ile ilk kullanımdan itibaren saçlarınızda farklılık hissedeceksiniz.Düzenli kullanımla birlikte saç derisi sorunlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.
Daha detaylı bilgi için www.natrumin.com adresini ziyaret ediniz.


Kampanya şartlarını yerine getiren 1 kişiye resimde görmüş olduğunuz " DEO JUVANTE GÜNEŞ LOSYONU ANTİ-AGE SPF 50+" hediye olacaktır.


                                           

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ


** İzleyicim olunuz.


** Web sitemize üye olunuz


** Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın


Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 10 HAZİRANDA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.