17 Haziran 2013 Pazartesi

ekobahce.com isbirliği ile 1 kişiye organik ürünler hediye ediyoruz

   EKOLOJİK YAŞAM MERKEZİNİZ

Ekobahçe, 7 senedir Acarkent, Beykoz'da faaliyet gösteren sertifikalı organik ürün satış mağazasıdır. Ekobahçe'nin kendisine ait ECOCERT Organik Tarım Müteşebbis Sertifikası bulunmaktadır. Bununla birlikte, ürün aldığı tüm üreticilerin organik tarım sertifikası ve alınan her bir ürünün organik ürün sertifikaları bulunmaktadır.
     Ekolojik döngüyü bir yaşam biçimi olarak görmüş, gittikçe kirlenen ve sağlıksız ürünlerle hayatlarımızı tehdit eden konvansiyonel tüketime karşı, üretene ve tüketene saygı felsefesini benimsemiştir.

     Ekobahçe, tüm ürünlerinin alımını aracısız, direkt üreticilerden ve yüksek kapasitede yaptığı için pahalı değil ekonomiktir. Acarkent'te yer alan Ekolojik Yaşam Merkezi adını verdiğimiz mağazalarımızda gıdadan, kozmetiğe, makyaj malzemelerinden tekstile, şarküteri ürünlerinden taze meyve ve sebzeye kadar yaklaşık 80 marka/üreticiye ait geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.


     Ekobahçe Ekolojik Yaşam Merkezimize uğrayabilir, telefonla sipariş verebilir veya özel soğutuculu araçlarımızla kapınıza teslim ettiğimiz internet sitesinden siparişinizi verebilirsiniz."İlacınız gıdanız, gıdanız ilacınız olsun" (Hipokrat)Raya  Sade

Arazi  Arazi

Meyve  Meyve

Klar  Klar

Zuii  Zuii

Happy Moments  Urtekram

Erbaviva  Green Babies


Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1.olan kişiye görselde belirttiğimiz 75 TL Değerinde ürünler hediyemiz olacaktır.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ 


**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşınız.

http://www.facebook.com/ekobahce

** Web sitesine facebookla bağlan yapınız.
http://www.ekobahce.com/

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 17 HAZİRAN 2013 TE SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

HEPİNİZE BOL ŞANS..