27 Nisan 2013 Cumartesi

SEBZEEVİ.NET İLE 1 KİŞİYE MİS GİBİ SEBZE MEYVE HEDİYE EDİYORUZ

Sevgili izleyicilerim , değerli katılımcılarım merhaba , bugün size miissler gibi Osman beyin Antalya Kumlucadaki bahçesinden hediyeler vereceğiz. Bahçe işinin ne kadar zor ve emek getiren bir iş olduğunu Ekim ayında satın aldığım 1 dönümlük yer ile anladım. En değerli varlıklarımız çocuklarımız için bütün yaptığımız her emek . Günümüz şartlarında biliyorsunuz ki organik diye bişey bırakmadılar. Her gün bir üründen GDO lu haberi geliyor. Bu haberlere ve olaylara inat  www.sebzeevi.net  direk üretici  Ve ne ürettiğini gayet iyi bilen , aracı olmadan satış yapan Türkiyenin ilk online manavı. 

Nisan ayına özel sitede ne alırsan alınız KARGO BEDAVA..

Kampanyamıza katkılarından dolayı Osman Erdoğan beye teşekkür ederim.SebzeEvi.net , 2007 Yılından bu yana kendi bahçelerinde sizler için Özel olarak yetiştirdiği Sebze ve Narenciye çeşitlerini, güvenli bir ortamda sizlerin; direk üreticiden,sağlıklı,taze ve doğal ürünler tüketmesini sağlamak amacı ile kurulmuş,Ülkemizin İlk Onlıne Manavı olma özelliğini taşıyan benzersiz bir sitedir.


Köy Yumurtası(6 adet)  

 Limon(KG)
Armut Margarita (KG)Turunç Reçeli (Kargo Dahil)ŞAKA DEĞİL GERÇEK !!

Veee gelelim hediyemize

Kampanya şartlarını yerine getiren 1 kişi görselde görmüş olduğu ürünleri kazanacaktır.                                           
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** SEBZEVİ.NET  sitesine üye olunuz.


**  Ve İstediğiniz herhangi 1 ürünü paylaşınız.

**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın


** Facebook grubumuza katılınSon olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ  6 MAYISTA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..