20 Nisan 2013 Cumartesi

naturelsepetim.com işbirliği ile 1 kişiye bulaşık makinesi deterjanı ve şampuan hediyelerimiz var..

  Sevgili katılımcılarım değerli izleyicilerim merhaba, kampanyamız normalde 1 Nisanda başlayacaktı ama daha fazla dayanamayıp hemen başlatmak istedim :) Sizler için 2 ürün seçtim. Bayılacaksınız eminim. Bol bol katılımlarınızı bekliyorum .  Kampanyamıza katkısından dolayı Oğuz beye ayrıca çok teşekkür ederim.
                       


NaturelSepetim.com,  gelecek nesillere kendi yaşadığı dünyadan daha temiz bir yaşam alanı bırakmak isteyen doğal hayat tutkunlarının naturel, organik ve bitkisel ürünlere rahatlıkla ulaşabileceği bir alışveriş sitesidir. 
NaturelSepetim.com’un sizlere sunduğu avantajların bir kaçını şöyle sıralayabillriz; 
Doğadan gelen mucizevi bitki özleri ile etkili temizlik ve bakım ürünlerini çevreye ve sevdiklerinize zarar vermeden kullanmanın keyfini yaşayabilmek.
Verdiğiniz siparişin, günlerce beklemeden hemen ertesi gün adresinize teslim edilmesinin mutluluğunu yaşayabilmek.
Ürünleri marka gözetmeksizin deneyimli kadromuz tarafından teknik analizlerinin yapılması ve kullanım sonucu etkilerinin incelenerek titizlikle seçilmesi sayesinde güvenle alışveriş yapabilmek. 
Deterjan gibi ürünlerin taşınmasında yaşadığınız zorluklardan kurtularak adresinize teslim edilmesinin konforunu yaşayabilmek.
NaturelSepetim.com da Koşulsuz ve Sınırsız Müşteri Memnuniyeti.
Bizim gözümüzde, her üyemiz ayrı bir değere sahip... Dolayısıyla, sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur ortak paydasından yola çıkarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı birinci hedefimiz olarak görüyor ve bu memnuniyeti koşulsuz ve sınırsız olarak nitelendiriyoruz.  Herhangi bir nedenden dolayı alışverişinizden memnun kalmadığınız takdirde, satın aldığınız ürünü, 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden iade etmenize olanak sağlıyoruz. Satın alma ve iade süreçlerinde, e-posta yoluyla sizleri bilgilendiriyoruz. 
NaturelSepetim.com Doğalığın Adresi.
Size sunmuş olduğumuz ürünlerin çevreye ve sevdiklerinize zarar vermediğinin bilmesinin, bizi mutlu ettiği kadar sizi de sevindirdiğini biliyoruz.  Bu sebep ile uzman kadromuzun titiz çalışmaları sonucunda, sadece ürünlerin etkinliklerini incelemekle kalmayıp çevreye de ne kadar duyarlı üretildiklerini denetliyoruz. Bu sayede sadece sizlerin değil gelecek nesillerin de yaşam alanlarına saygı gösterdiğimiz ve değer verdiğimiz düşüncesi bizi ziyadesiyle mutlu etmeye yetiyor. 
   

   
    Naturelsepetim'in sizlere hediyesine gelince

Kampanya şartlarını yerine getiren ve 1. olan kişiye aşağıda görmüş olduğunuz set hediye olacaktır.


25.90 TL


21.00 TLKAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ


**Naturelsepetim.com  sitesine üye olunuz.


** Ve İstediğiniz herhangi 1 ürünü paylaşınız.**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın** Twitterda takibe alın

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.KAMPANYAMIZ 20 NİSAN SONA ERECEKTİR.

KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.

HEPİNİZE BOL ŞANS..