4 Nisan 2013 Perşembe

findikbu.com işbirliği ile 2 kişiye hediyemiz var

                                 
      Kampanyamıza katkılarından dolayı  fındıkbu.com‘un 

kurucusu Gülen Akşen 'e teşekkür ederim


                            
Merhaba,
Bizler, üretiminden tüketimine kadar fındık sürecinin içinde bulunan kişiler olarak isteyen herkesin, en kısa zamanda, dünyadaki en kaliteli fındığa, en hızlı ve en taze bir şekilde erişebilmesi için FINDIKBU.com projesini canlandırdık.
Üretiminden tüketimine diyoruz çünkü  fındığı bahçelerimizde üretiyoruz, fabrikamızda kırıp işliyoruz, kavuruyoruz paketliyoruz ve sizlere ulaştırıyoruz. Aynı zamanda kendimiz de bu mucize besini yemekten büyük bir  keyif alıyoruz.
Bu blogda amacımız öncelikli olarak fındık ile ilgili kapsamlı bilgilere ulaşabileceğiniz bir başvuru noktası oluşturmak.
Bloğumuzu takip eden herkesle yakın bir iletişim kurmak istiyoruz. Bu yüzden, mail listemize, RSS beslemesine kayıt olmanızı rica ediyoruz. Ayrıca facebook ve twitter adreslerimizden de takip etmenizi bekliyoruz.FINDIKBU AÇILDI !

 Bu farklı lezzete ulaşmak için tıklayın. kokusu-uzerinde-2

Fındıkta kavurma işlemiyle fındığın besin değeri ve lezzeti artar. İçindeki fenolik maddeler,  mineral ve proteinler açığa çıkar. Standart kavurma işlemi 155 C derecede 40 dk.  dır. Uygun kavurma işlem sonrası fındık mikroplardan ve insan sağlığına zararlı toksinlerden arınır. Alerjik özellikleri azalır. Daha lezzetli ve konsantre bir hal alır. Kavurma sırasında aroma ve koku değişir. Kavrulmuş fındık kırıldığında, öz kısımda fındık yağı toplanmış ve bu kısmın rengi daha da koyulaşmış olduğu görülür. Bu fındığın güzel kavrulduğuna işarettir. Ayrıca çok değişik ve hoş bir koku yayılır.

Fındık iyi bir mineral kaynağıdır, özellikle yüksek miktarda kalsiyum, magnezyum, fosfor ve potasyum bulunmaktadır. Ayrıca antioksidan özelliğine sahip olan iyi bir selenyum kaynağıdır. Az miktarda tuz içerir bundan dolayı tansiyon hastaları için önemli bir besindir. Bu minerallerin kemik gelişiminde ve sağlık üzerine etkileri çok iyi bilinmektedir.

                                                   Kargo Bedava

Veee gelelim hediyemize ,

Kampanya şartlarını yerine getiren 2  izleyicime 500 gr kavrulmuş fındık hediyemiz olacaktır.


             http://www.findikbu.com/U15,8,500-gr-kavrulmus-findik-kavrulmus-findik-findikbu.htm
                                               FındıkbuKAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

** FINDIKBU.COM sitesine üye olunuz.


** İstediğiniz herhangi 1 ürünü paylaşmanız

**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın

**Twitterdan takibe alın

** Blog adresini ziyaret ediniz

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 5 NİSANDA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..