15 Mart 2013 Cuma

Weddingdekor.com ile 3 kişiye hediyelerimiz var..


Sevgili izleyicilerim , değerli arkadaşlarım bugün size http://www.weddingdekor.com sitesini tanıtacağım.Firmamızın 3 izleyicime hediyeleri olacak.Şartlar çok basit  :)

Kampanyaya katkılarından dolayı Bülent beye çok teşekkür ederim.
Türkiye'nin İlk Wedding Sitesi
weddingdekor.com, tüm düğün, nişan, sünnet, kına, nikah şekerleri, bebek ürünleri, hediyelik eşya,mumlar ve ev aksesuarları için ulaşılabilir yapma hedefiyle Ekim 2012 yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren organizasyon ve aksesuarlara öncülük ederek, bu doğrultuda bir çok firma ürünlerini internette satışa sunan site oldu. Birçok model seçeneği ile hizmet veren weddingdekor.com, sipariş verilen ürünlerin sevkiyatını sorunsuz gerçekleştirmektedir.
Güvenli Alışveriş
wedding dekor.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
Kalite ve Orijinallik Garantisi
Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında weddingdekor.com’a özel geliştirilmiş testler ile, paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü ile test edilmektedir.
En iyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan weddingdekor.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, twitter, Google+ kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.
wedding dekor.com’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilir, üstelik iade ettiğiniz ürün için kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı iade alırsınız.

Alışverişlerde 150 TL. üzerinde kargo bedava

Her üye olana anında 20 TL. indirim çeki tanımlanıyor.

Ayrıca Kupon indirim sitelerinde 15 TL.'lik indirim 

kuponu kodları sizleri bekliyor.


VEEE GELELİM HEDİYELERİMİZE

ŞARTLARI YERİNE GETİREN 3 İZLEYİCİME HEDİYELERİMİZ VAR
                                     
                                         1 kişiye 3'lü bereket narı
                                          Bereket Narı Seti


1 kişiye Çubuklu Koku                                        1 Kişiye 2 Adet El Havlusu
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ

Bloğumu izlemeniz

SİTEYE ÜYE olmanız

FACEBOOKTA  firma sayfamızı beğenmeniz

TWİTTERDE  takip etmeniz


Son Katılım 16 Mart 2013
Kargo Değerli Firmamıza Aittir.