25 Mart 2013 Pazartesi

sosyetesifacisi.com ile 5 kişiye hediyemiz var..2007 Yılında E-Ticaret Sektöründe yerini alan Sosyete Şifacısı Bitkisel Ürünler ve Kişisel Kozmetik Kategorilerinde sektörde sürekli yenilikleri takip ederek öncü firma olma konusunda daima gece gündüz çalışmaktadır.

Bölgesel dağıtım kanalları ile e-ticaretten artı olarak Eczanelere-Baharatçılara-Bitkisel Shoplara ürün temini yaparak tedarikçililk tecrübesi ile de daima ülkemizde en ön saflardadır.


Ayrıca Türk Patent Enstitüsünün 2009/05028 karar numarası ile tescil edilerek marka olma yolunda en büyük adımı atmıştır. 2011 yılından itibaren Türkiye Genelinde Franchising çalışmaları ile bir çok ilde bayilik için alt yapı çalışmalarına başlayan Sosyete Şifacısı "Her İlde, Her AVM de Bir Sosyete Şifacısı" sloganıyla hedeflerini daima yüksek tutmaya devam etmektedir.

Sosyete Şifacısı E-Ticaret te farkı ile de oturduğunuz yerden Alış-Veriş imkanını size sunuyor.


Sosyete Şifacısı'ndan vereceğiniz her sipariş teslimatı Türkiye çapında 48 saati geçmemektedir. Bu hizmet anlayışı ve yatırımlarıyla tüketicinin kişisel bakım ihtiyaçlarını en doğru ve cazip fiyatlarla karşılamasını sağlamaktadır. Sipariş onayından sonra tüm teslimat sürecinde müşterilerine bilgi veren yapısı ile Sosyete Şifacısı, tüketiciye evinin konforunda alışveriş imkanı sunmaktadır.


Misyonumuz
Kişisel Bakım ve Bitkisel ürünlerin kullanımında, her ne pahasına olursa olsun, temelinde insan olan bir unsuru unutmadan, güvenle kullanmalarını sağlayabilmektir.


Valide Sultan Hamam Otu YağıBiyokür Saç bakım Seti Serum ve Şampuan C&G Süt Badem Bal Şampuanı 500ml
Akzer Bitkisel Saç bakım Yağı 150mlJamboo gel ve Organik Argan Kremi SetiPepper Time Jel İle SıkılaşınBombax Kilo Aldırıcı Toz Karışım 250gr
Gutto Elma Krom Kremi 150mlU-Tape Medikal Ağrı Kesici Set Standı (30 Adet)U-Tape Medikal Ayak Ağrısı Giderici BantRosense Gülsuyu 300mlRosense Vazelin 80mlCosmodisk Bel ve Omuga MasörüDoğacı Killi SabunNuslank X-TRA GEL 250mlZuccari Fisioline Selülit Giderici Köpük 200 ml (İtalya)Epimedyumlu Afrodizyak Macun 43gr - Küçük BoyVeee gelelim hediyemize

    
1 adet Alweyna İnci Tozu Maske
2 adet Bonviva Blue Anemon Kremi
1 adet Bonviva Salyangoz Kremi
1 adet Bonviva İnci Tozu Kremi  

                                      

KAMPANYA ŞARTLARIMIZ

** izleyicim olun ve   fun sayfamı beğenin 

** Web sitemize üye olunuz.

**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın
http://www.facebook.com/Sosyetesifacisi?fref=ts

** Facebookta  bitkisel ürünler merkezini arkadaş olarak ekleyiniz.
http://www.facebook.com/bitkiselurunlermerkezi 

** Bloglarında  sosyetesifacisi.com firmasını tanıtan ve ürün görsellerini paylaşanlara  
+1 çekiliş hakkı veriyoruz.

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 25 MARTTA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..

Not: Siteye üye olduğunuz ad-soyadınızı site üzerinden iletişim maili atarsanız size özel kategori oluşturulup haziran başına kadar extra olarak %10 indirim kazanabilirsiniz.