14 Mart 2013 Perşembe

Garanti Ofis Kırtasiye ile 1 kişiye hediyemiz var..


"Türkiye'nin En Kapsamlı Ofis Tedarik Marketi" Garanti Ofis Kırtasiye resmi Facebook sayfasına hoşgeldiniz! Garanti Ofis Kırtasiye hakkındaki tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. www.garantiofis.com
Misyon

Garanti Ofis Kırtasiye olarak, bugünün rekabetçi pazar başarısı için önemli unsurları göz önüne alıp klasik iş modelinde yakaladığımız başarıyı, gelişen teknolojiyle alt yapımıza yaptığımız yatırımlarla güçlendirip, sanal ortamda TSE EN ISO: 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgemizle, yüksek güvenlik standartlarımızla, Mükemmel e-Ticaret’i hedefledik.
Şirkete Genel Bakış

2000 Yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, kırtasiyeden temizlik ürünlerine, kartuştan kahveye, tekstil yan ürünlerinden ambalaj malzemelerine kadar geniş ürün yelpazemizle iş yerinizde ki tüm ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getiriyoruz.


Açıklama

Bugün gelinen noktada, geçmişten gelen tecrübemizle, profesyonel bakış açımızla, geniş ürün çeşidimizle, konusunda uzman kadromuzla, kaliteli hizmet anlayışımızla, müşterilerimize en iyi şartları sağlayarak, uzun ömürlü ilişkiler kurmayı amaçlayan bir marka olmayı hedefledik.
Genel Bilgiler

Güvenlik seviyesi yüksek alışveriş keyfinin yanı sıra binlerce kırtasiye ve ofis ürünü kolaylıkla bulursunuz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, kapınızdan teslim alırsınız.

  

Veee gelelim hediyemize

       Leitz Retro Chic Mini Zımba ve Delgeç Seti 

               Kampanya şartlarını yerine getiren 1 izleyicimize hediye olacaktır.

KAMPANYA ŞARTLARIMIZ

**Garanti Ofis Kırtasiye sitesine üye olunuz.

** İstediğiniz herhangi 1 ürünü paylaşmanız

**Facebook sayfasını beğenin ve herkese açık paylaşın

**Twitterdan takibe alın 


** Bloglarında  GARANTİ OFİS firmasını tanıtan ve ürün görsellerini paylaşanlara  
+1 çekiliş hakkı veriyoruz.

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 19 MARTTA SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..