13 Ocak 2013 Pazar

Markamil ile 1 kişiye uzun kol spor tşört hediye


MarkaMil
İLK OLARAK ALIŞVEİŞE RENK GETİREN 
BU HARİKA SİTEMİZİ TANIYALIM 

Özel alışveriş konseptine yeni bir soluk getiren Markamil, seçkin moda markalara ait giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, ev tekstili, spor malzemeleri, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı kategorilerdeki ürünleri gerçek manadaki indirimlerle müşterilerine sunuyor. 25 yılı aşkın süredir imalat ve perakende sektörlerinde ticari faaliyette bulunan kurumsal kimliğe sahip firmamız müşteri memnuniyetini kendi hazinesi olarak biliyor ve sunduğu ürün kalitesi, güvencesi, üst düzey güvenli alışveriş sistemiyle, kargo ve iade şartları gibi konularda da her zaman müşterileri yararına hareket ediyor.
Davet yoluyla üye kabul eden sitelerin aksine eşitlik prensibi ile herkese açık olan sitemiz, üyeleri için keyifli, kolay, rahat ve sürprizlerle dolu alışverişin kapılarını aralıyor. Markamil'den yapacağınız alışverişlerde indirim avantajınızın yanında her alışverişlinizde kazanacağınız MARKAMİL (MP) puanlarınızla, bir sonraki alışverişlerinizde ekstra indirimlere sahip oluyorsunuz.Hatta MP'lerinizi biriktirerek 6 aylık dönemsel alışverişiniz sonunda birikmiş MP'lerinizle duyuracağımız kampanya ve çekilişlerde muhteşem, sürpriz hediyeler kazanma şansınız var. Kısacası alışveriş ettikçe siz kazanıyorsunuz biz de sizi kazanıyoruz.
Sizler de bu özel topluluğun bir parçası olmak ve birlikte kazanmak istiyorsanız hemen güvenle, gülümseten alışverişe başlayabilirsiniz.


VEE ÇOK DAHA FAZLASI İNDİRİMLER, YENİ ÜRÜNLER  İÇİN http://www.markamil.com ADRESİNE GELİN 

GELELİM KAMPANYAMIZA 
ŞARTLARI YERİNE GETİREN 1 ÜYEMİZE UZUN KOL SPOR TŞÖRT HEDİYE
(STOK DURUMUNA GÖRE RENK,  MODEL FARKLI OLABİLİR)

ŞARTLARIMIZ 
SİTEYE ÜYE OLUNUZ BURADAN 
FACE SAYFASINI BEĞENİP PAYLAŞINIZ 

SON KATILIM 20 OCAK KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİT 
BOL ŞANS