27 Şubat 2013 Çarşamba

marjinaltatlar.com işbirliği ile 1 izleyicime kars kaşarı hediyeSevgili izleyicilerim merhaba , bugün size yöresel ürünler satışı yapan marjinaltatlar.com u tanıtacağım ve firmamızın sizlere özel hediyesi olacak.Gelin birlikte firmamızı tanıyıp , satışını yaptıkları ürünleri inceleyelim.
               
Gelişen teknoloji,üretim araçlarının gelişmesi,insan nüfusunun artışı,acımasız kar etme anlayışı ve bir çok nedenden dolayı yediğimiz ürünlerin hiç birisine güvenemez olduk.Eski tatlar bizim için marjinal olmaya başladı. Çünkü hiç bir yerde bu tatları bulamadığımız gibi orjinal olduğu iddia edilen bir çok ürünün de sahte olduğunu öğrendiğimizde artık kime ve neye güveneceğimizi de şaşırmaya başladık.

Mağazamız bu düşünceleri de içine alan iyiniyetli bir girişim olarak kurulmuştur. Bu şekilde hem yörelerdeki ürünler tanıtılarak yöre insanının ekonomik getirisi arttırılmaya çalışılacak hem de Yurt içinde ve Yurt dışında yaşayan yörelerden göç ederek başka kentlere yerleşen insanımızın özlemleri giderilecekti.

Evet Mağazamızın bir başka kurulma amacı ise çeşitli nedenlerle memleketinden göç eden,ancak memleketindeki ürünleri özleyenler için istedikleri,özledikleri ürünleri temin etmektir.Bu anlamda mağazamızdaki ürünlerin online satışı yanında isteyen müşterilerimizin mağazamızda o anda bulunmayan ürünleri talep etmeleri halinde veya özledikleri başka yöreye özgü ürünleri talep etmeleri halinde,istedikleri yerden alıp istedikleri vasıtayla mümkün olduğunca göndermeye çalışıyoruz. Bunun için info@marjinaltatlar.com adresine mail göndermeniz yeterli.


Ürünlerimiz niçin güvenlidir? sayfasında da geniş şekilde açıkladığımız gibi Mağazamızda sunulan ürünlerin tümü kendi yöresinde üretilen ürünlerdir. Ürünlerin büyük bir çoğunluğu ise Mağazamızın denetiminde ürettirilmektedir. Bu nedenle yöresel ve doğal ürünlerde bakir olan Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz yörelerindeki ürünleri Sizlere İstanbulda bulunan Merkezimiz aracılığıyla ulaştırıyoruz. Ancak mevsimine göre ve belli özellikteki ürünleri ise Artvin/Şavşat-Kars ve Erzurum illerinde bulunan lojistik merkezlerimizden kargoya vermekteyizSizlere Yöresel ve Doğal ürünler sunuyoruz.Bedava kargo

  150 Tl üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo


   
        Peynir çeşitlerimiz


ŞARK KÖŞESİ ÜRÜNLERİMİZ


YÖRESEL ÜRÜNLER

BALLARIMIZ  Kampanya Katılım Koşullarını Yerine Getiren 

1 kişiye 54 TL değerinde 1 kg özel üretim Geleneksel Eski Kars Kaşarı hediye 

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

* Facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın
*Web sitemize üye olup , beğendiğiniz 1 ürüne bir kaç cümlelik yorum yapınız

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

Kampanyamız 28 Şubatta sona erecektir.
Kargo değerli firmamıza aittir.
BOL ŞANSLAR