15 Şubat 2013 Cuma

Krauterhof işbirliği ile Anti-Cellulite Gel hediyemiz


Sevgili dostlarım , değerli izleyicilerim merhaba, bugün bayanların derdine bir nebzede olsa hediye edeceğim bu ürünle çare olacağım. Malumünuz baharın gelmesine az kaldı. Göz açıp kapatıncaya kadar yazda gelmiş olacak. Selülit belasına bu kremle çözüm bulacaksınız hanımlar.Krauterhof Exfoliating Anti-Cellulite Shower Gel 200 ml - YENİ
Krauterhof Peeling Özellikli Selülit Giderici Duş Jeli 200 ml – YENİ

Aloe-Vera ve Allantoin içeren bu duş jeli, içeriğindeki mikro partiküllerle cildi uyarır, ölü hücrelerden arındırır, gözenekleri temizleyip pürüzsüz bir görünüm oluşturulmasına yardımcı olur. Hoş bir limon otu kokusuna sahiptir.

Kullanım Şekli: Haftada 1-2 defa,duş esnasında ıslak cilde yuvarlak hareketlerle uygulanır.


KRAUTERHOF Power Anti-Cellulite Serum 50 ml - YENİ
Krauterhof 10 Günlük Güçlü Selülit Giderici Serum 50 ml - YENİ


Selülitte yoğun kullanım için özel olarak geliştirilmiş bir serumdur.

Krauterhof Power Anti Cellulite serum, Caffein ve  LIPOREDUX (Cla Carnitine ) içeren yüksek teknolojik çoklu etken madde kompleksi, hoş ısıtma etkisi ile, masaj ve diyetle desteklendiğinde cilt görüntüsünün fark edilir şekilde düzelmesine yardımcı olur. Cilt hissedilir şekilde sıkılaşır ve düzleşir.

Kullanım Şekli: Her gün akşamları sorunlu bölgenin genişliğine bağlı olarak yeterli miktarda selülitli cilt bölgesine masaj yapılarak sürülür. 10 günlük Krauterhof Anti-Cellulite serum uygulamasından sonra Krauterhof Anti Cellulite Gel ile vücut bakımına devam edilmesi önerilir.

Uygulama esnasında; uygulama miktarına göre 15-30 dakika arasında ısıtıcı etki hissedilir, bu etken maddelerin aktivasyonundan dolayıdır. Göze temas ettirmeyiniz. Uygulamadan sonra eller  yıkanmalıdır.

KRAUTERHOF Anti-Cellulite Gel 250 ml
Krauterhof Selülit Giderici Jel 250

Bu bakım jeli, güçlü etken madde kompleksi sayesinde hoş bir ısıtma etkisi ve tazelik veren kokusu ile cilt görünümünün düzeltilmesine yardımcı olur. Formülasyondaki Kafein ve Carnitin ile güçlü bir lipolitik etkiye sahip olur.J elin hissedilen thermo etikisi (ısıtıcı etkisi) aktif kompleks  ile  birlikte yağ çözücü mekanizmalara destek verir ve güçlendirir.
Hissedilir bir slimming-etki (inceltici-etki) sağlanır: yani cilt yüzeyinin hemen altındaki yağ hücreleri küçülür ve erir.

Kullanımı Şekli: Her gün akşam istenilen cilt bölümlerine sürülürve hafifçe masaj yapılır. Göz ile temastan kaçınınız.Kampanya katılım koşullarını yerine getiren 1 izleyicim
KRAUTERHOF Anti-Cellulite Gel 250 ml sahibi olacak.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI
İzleyicim Olmanız.
Krauterhof Kapak resmini aşağıdaki linkte
Paylaşmanız.
Kampanyamızı sosyal medyada duyurmanız.

Kampanya Bitiş tarihi ; 15.02.2013 
Kargo değerli firmamıza aittir.

Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.