4 Aralık 2012 Salı

Çorapta favori markam ; DORE ÇORAP

Sevgili izleyicilerim merhaba, size bugün yaz kış işinize yarayacak bir  markadan bahsedeceğim.

DORE Çorap, 1967 yılında İstanbul'da kuruldu ve günümüzde hem Türkiye ve hem de uluslararası kadın çorap pazarında lider bir şirkettir.

Kalite DORE Çorap'larının başarısının anahtarıdır. Bu da DORE Çorap'larının müşterilerinin zevk ve ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.

DORE Çorap, bahsedilen üst kalite ile birlikte aynı zamanda hızlı otomasyon ve net bir teknolojik üstünlük ile diğer çorap fabrikaları ile rekabet, yapmış olduğu reklam ve pazarlama yatırımları ile teknolojinin de yardımıyla çabuk değişen pazar şartlarına kolay uyum sağlayarak, müşterileri ile ilişkilerinde etkin bir yönetim sunmaktadır.

Güncel hedef her zaman, sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yapılacak yatırımlar ile özgün ve şık ürünler sunarak DORE Çorap'larını uluslararası kadın çorabı pazarında öncü şirket yapmak olacaktır.

Firmamız saolsun bana güzel bir paket hazırlamış , kargomu açınca çok mutlu oldum. Tamda kışa girmişken 3 tane külotlu çorap koymuşlar.Ben hepsini severek kullanıyorum. Bu aralar sosyete pazarlarında hangi çorap standına gitsem dore markasını görüyorum buda beni çok mutlu ediyor. Geçen gün masaj çorabını aldım çok memnun kaldım.


http://www.doresocks.com/tr/Urunler/UrunAlt/fa24ccf0-56d9-4a76-ac20-e5e1b4c8d939  ben ürünü pazardan 4 liradan aldım web sitelerinde aynı ürün 3 TL . Ayrıca unutmadan siteden 25 tl üzeri alışverişlerde kargo BEDAVA. 

Sizler için seçtiğim ürünler;Online alışveriş için TIK TIK