12 Eylül 2012 Çarşamba

Markakids ile 1 kişiye hediyemiz var..Merhaba sevgili izleyicilerim, yepyeni bir firma ve kampanya ile karşınızdayım. 1 miniğimize süpriz hediyemiz olacaktır.

MARKAKIDS.COM
www.markakids.com dünyaca tanınmış markaların imalat ve ihracat fazlası çocuk ve bebek giysilerini siz değerli müşterilerimize internet üzerinden en güvenli alışveriş yolu olan 3D SECURE ÖDEME sistemi ile sunmaktadır.Alışverişlerinizi dilerseniz Aras Kargo kapıda nakitya da kapıda kredi kartı ödeme sistemi yoluyla yapabilirsiniz.Ürünlerimizin bir çoğunun satış fiyatları mağaza satış fiyatlarının %70 altındadır.Bunun en büyük sebebi ürünlerimizin bir çoğunun arka kısmında gözükmeyen etiket kısımlarının ihracat fazlası olması sebebiyle kesik olmasındandır.Kesinlikle ürünlerimizde hiç bir defo bulunmamaktadır.
DEVAMLI İNDİRİMLER KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER
MARKAKIDS.COM

Satışını yaptığımız Markalar ; 


Kampanya Katılım Şartlarımız.

 • Facebook sayfamızı http://www.facebook.com/pages/Marka-Kids/297732356923857 beğenmeniz ve paylaşmanız
 • Kampanyayı duyurarak üye olduğunuz mail adresi ile birlikte yorum bırakmanız.
 • Kampanyamızı facebook ve twitterda duyurmanız
 • Kampanyamız 15 gün sürecek.
 • Son Gün 26 Eylül'dür
 • BOL ŞANSLAR

  Not: ** Kargo değerli firmamıza aittir.

Tots&More ile 2 bebeğimize organik body hediye..

TOTS&MORE
Tots&More markasının hikayesi Elif’le başladı.

Hamilelik ve sonrası dönemde bebeğim için en sağlıklı olanı araştırırken “organik bebek giysileri” ile tanıştım. Başlangıçta bir kentli şımarıklığı olarak düşündüğüm organik giysi konusu, işin içine girince benim için kullanılması elzem hale geldi; hele ki bebeğim için. Annelik içgüdüsüyle “küçük bir can”ı korumak, yaşamdaki her şeyin üzerine çıktı.

Giyside organik kullanmak, bireysel, toplumsal ve küresel bir çok artıyı beraberinde getirmekte. Organik ve doğa dostu ürün kullanarak sağlığına önem veren, temiz bir çevreye katkıda bulunan, atıklarına dikkat eden, geri dönüşüm konusunda hassas olan, enerji ve doğal kaynakları dikkatli tüketen, emeğe saygı duyan ve karşılığını ödeyen, adil ticaret esaslarına uyan ve tüm bunları bir yaşam felsefesi olarak benimseyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Batıda organik ürün kullanımına verilen önem ve kullanma arzusu bizim ülkemizdekinden hayli ileri düzeyde. Refah düzeyi arttıkça ve organik kullanma bilinci geliştikçe, bu ürünlere talep de artmakta.

Organik ürünlerin, diğer ürünlere kıyasla  (haklı gerekçeleri de olsa), daha fazla bir bedel gerektiriyor olması, sektörün dezavantajıdır. Bu noktada, organik giysi kullanımını nasıl yaygınlaştırırız ve isteyen herkesin alabileceği fiyatlara çekebilir miyiz sorularından hareketle ve bir yeminli mali müşavir olarak sektör tecrübelerimize dayanarak Tots&More Organik Bebek Giysileri markasını yarattık. Tots&More markalı ürünlerimizin fiyatlarını makul düzeylere getirebilmek için, ürünlerimizi internet üzerinden pazarlamayı ve böylelikle sabit maliyetleri düşürerek, satış fiyatımızı da aynı ölçüde geri çekmeyi amaçladık ve bunu sağladık.

Organik giysiyi özellikle bebeklerin “necessary basic” denen temel giysi ihtiyaçlarında (body, zıbın, tulum vb.), herkesin kullanabileceği duruma getirmek hedefimizde sloganımız :

Organik; Bugün!
Organik; Herkes için!

Sağlıklı ve keyifli günler dileğiyle,

Dr. Serpil POYRAZ, Kurucu Ortak


Yenidoğan bebekler için organik giysiler tercih edin!
Küresel kirlenmenin insan sağlığını ve gezegenimizin geleceğini tehdit ettiği günümüzde, çocuklarımıza mutlu bir gelecek inşa etmenin yolu, tüketimde organik ve doğa dostu urun kullanmaktan geçiyor. Organik bir hayata en çok da dünyaya yeni gözlerini açmış bebeğinizin ihtiyacı var.


Organik; Bugün! Organik; Herkes için!
Bağışıklık sistemi henüz gelişmemiş yenidoğan bebekler için temel giysilerinin organik olmasının öneminden yola çıkan Tots&More markasının sloganı; Organik; Bugün! Organik; Herkes için
Tots&More markasının tüm tekstil ürünleri % 100 organik pamuktan üretiliyor. Üretim sürecinde sertifika yönetmeliklerindeki boyama, baskı ve üretim yöntemleri kullanılırken, giysilerdeki çıtçıt-düğme gibi aksesuarlarda krom, nikel ve ambalaj malzemelerinde PVC gibi sertifikasyon yönetmelikleri ile yasaklanan maddeler kullanılmıyor. Ahşap oyuncuklarda kullanılan boyalar ise AB standartlarına uygun boyalar olup, zehirli madde içermemekte ve oyuncaklarda bakteri oluşumuna izin vermemekte.


Bizden Alışveriş Etmeniz İçin 5 Neden


100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava  Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı  Havale İle Ödemede %5 İndirim 

Ürünlerimizden örnekler aşağıdadır, daha çok çeşide web sitemizden ulaşabilirsiniz.

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Veee gelelim hediyemize,

Hediyelerden biri “pembe uzun kollu body”, biri “mavi uzun kollu body”  olacaktır.

Kampanya şartlarımız;
 1. web sitemize   http://www.totsandmore.com.tr/asp/customer.asp?AccessMode=1
   üye olmak
 2. facebook  http://www.facebook.com/#!/pages/TotsMore-Organik-Bebek-Giysileri/260894060601624    sayfamızı begenmek ve paylaşmak
 3. bloga üye  http://totsandmore-yesildefter.blogspot.com/   olmak
 4. bloglarınızda , twitter ve facebook hesaplarınızda www.totsandmore.com.tr linkini “sağlıklı ve mutlu bebekler için” sloganıyla paylaşmanız
 5.  www.totsandmore.com.tr de beğendikleri bir ürüne yorum bırakmanız 


son katılım tarihi ; 8 EKİM 2012'dir.

Kargo değerli firmamıza aittir.