11 Temmuz 2012 Çarşamba

dolabimiseviyorum.com ile 1 kişiye büyük beden abiye elbise hediyemiz..


Kiloluyum , bedenime uygun modern kıyafet bulamıyorum, ne giysem yakıştıramıyorum,aynalara küstüm , kendime küstüm, hep siyah renk giymek zorundamıyım   !!  

Bırakın bu lafları ,  sizi şimdi öyle bir firma ve modacı ile tanıştıracağım ki , kombinleri cıvıl cıvıl rengarenk , aynaya baktığınız zaman kendinizi zayıf ve güzel hissedeceginiz , bugüne kadar yanlış seçilen kıyafetlerden dolayı vücudunuzdan nefret etmeye son verin. www.dolabimiseviyorum.com ile doğru ölçüler ve doğru seçimlerle vücudunuzu sevecek ve doya doya alışveriş yapacaksınız.Uzman Kadromuzla doğru seçimler yaparak artık kendinize özgüveninizi kazanacak ve kıyafet seçiminizde siyahın dışında bütün renklerin tadına www.dolabimiseviyorum.com  ile varacaksınız.

Kampanyamıza katkılardan dolayı Firma sahibimiz Melike Çarpatan hanım 'a teşekkür ederim.

TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK BÜYÜK BEDEN E-TİCARET SİTESİ

Dolabımı Seviyorum
Dolabımıseviyorum.com sitesi büyük beden giyinen kadınlar için Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübüdür.
Büyük beden kadınların, yaşamın farklı alanlarında, modaya uygun giyinmeleri için, şık giysileri, çeşitli kombinler içinde günlük olarak bulabilecekleri bir sitedir. Aynı zamanda blog tarafıyla da desteklenen site, bu kapsamda, ziyaretçilerine giyim tarz önerileri, trendler, renkler, ünlü tasarımcıların büyük beden yorumları ve stil danışmanlık yüzüyle de öne çıkar. Dolabımıseviyorum.com sitesi, içinde kurucusu Melike Çarpatan’ın da bulunduğu, büyük beden kadınlardan oluşan niş bir gruba hizmet eder. Bu “niş” grup, aslında Türkiye nüfusunun %47’sini oluşturmaktadır. Dolabımıseviyorum’un misyonu, büyük beden kadınların, hem giysi alışverişi sırasında, hem de aldıkları kıyafetlerin içinde, mutlu olmalarını; bu sayede büyük beden kadınların giysi dolaplarıyla barışmasını sağlamaktır.
Kendiside büyük beden olan ve aynı zamanda Universitenin Tekstil tasarımı bölümünden mezun olan  Melike Çarpatan, büyük beden stil danışmanı olarak, vücut tiplerine göre giyim önerileri ve kombinleri www.dolabimiseviyorum.com  adresinde sergiliyor.  Satıştaki ürünlerimizden örnekler; Vee gelelim hediyemize , katılım koşullarını yerine getiren 
bir kişi aşağıda görmüş olduğunuz 479 TL değerindeki bu şık elbisenin sahibi olacaktır..

  Elbisemizin  44/ 46   48/50  52/54   54/56  bedenleri mevcut.  


Çekiliş Katılım Koşulları;


WEB SİTEMİZE  ÜYE OLMAK  VE  BEĞENDİĞİNİZ 1 ÜRÜNÜ PAYLAŞMAK   (zorunlu)

FACEBOOK   SAYFAMIZI BEĞENMEK VE PAYLAŞMAK  (zorunlu)

TWİTTER  DA TAKİBE ALMAK   (zorunlu)

FACEBOOK TA  SAYFAMIZI  TAM 10 ARKADAŞINA BEĞENDİRENLER  +1 çekiliş hakkı kazanacak

 SON KATILIM TARİHİ  15.08 2012 'DİR. 

KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR

ONLİNE SATIŞ İÇİN TIKLAYINIZ

BUTİZA SONUCU


Kazanları tebrik ederim ,  çocuğunuzun yaş ve cinsiyet bilgilerinide  , iletişim bilgilerinizle beraber czerkinli@hotmail.com adresine bekliyorum..