2 Temmuz 2012 Pazartesi

Festivalorganik ile 1 kişiye hediyemiz var


-                                                          

 

FESTİVAL ORGANİK'E HOŞGELDİNİZ...
FESTİVAL ORGANİK , 1999 Yılından itibaren Finans, Dış ticaret ve Mümessillik faaliyetleri İle iştigal etmekte olan Ayhan ABDULLAHOGLU ,Selma ABDULLAHOĞLU ve E-Ticaret Uzmanı Mehmet KIRAL tarafından Çekmeköy’de kurulmuş ve kendi yerlerinde faaliyette bulunmaktadır.


MİSYON
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite, optimum fiyat ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Tüm ilişkilerimizde adaletli davranmak, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre-ekolojik koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.ürünlerimizden örnekler : 

%100 ORGANİK 6 PARÇA HASTANE ÇIKIŞI SETİ

ORGANİK KISA KOLLU T-SHİRT ( FUŞYA )


KALİTEMİZ
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü  GRUBUMUZ'a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, FESTİVAL ORGANİK’in kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.

İLKELERİMİZ
• Ekolojik tarım yöntemiyle üretilen ürünlerin izlediği tüm aşamalarda (işleme, paketleme vb.) ekolojik ürün özelliklerini korumasını sağlamak,
• Ekolojik üretim ve işleme sistemi içerisinde yer alan herkese temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri güvenli ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamak,
• Sosyal olarak eşit ve ekolojik açıdan dengeli bir üretim, işleme ve dağıtım zincirinin kurulmasını teşvik etmek, yerel ve bölgesel üretim ve dağıtımı teşvik etmek,
• Üretimin ulusal ve/veya uluslararası ekolojik tarım kurallarına göre gerçekleştirildiğinin bağımsız kontrol firmaları tarafından denetlenmesiyle tüketicilere ekolojik ürün güvencesi vermek.


Kampanya şartlarını yerine getiren 1 kişi’ye Organik 5-10 YAŞ ARASI PEMBE KIZ ÇOCUK T-Shirt  Hediye Ediyoruz

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI ;

  • SON KATILIM TARİHİ 30 TEMMUZ 2012 


KARGO ÜCRETİ DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR.  


Oliveland ile 2 kişiye hediyelerimiz var


Zeytin , zeytinyağı ve zeytin ile ilgili diğer tüm ürünleri işlemek ve 
sofralarınıza en kaliteli biçimde sunmak amacıyla kurulan 
'' OLIVELAND '' markası bugün Gemlik orhangazi ve iznik 
yöresinin en kaliteli zeytinlerinden özenle Türk Gıda Kodeksine 
uygun olarak üretilip sofralarınızdaki yerini almaktadır .

 Ürünleri: 1, 2, 5 ve 10 KG şeklinde sunulan ürünler arasında 180-210 kalibre siyah kral zeytin, 211-230 kalibre siyah jumbo zeytin, 231-260 kalibre siyah mega zeytin, 261-290 kalibre siyah duble zeytin, 291-320 kalibre olan siyah özel zeytin, 321-350 kalibre siyah ekstra zeytine ek olarak iri kırma yeşil zeytin, çizik yeşil zeytin, özel sızma zeytinyağı, Türkiye’de beğenmeyene iade garantili olan tek zeytin çemeni, zeytinyağlı sabun yer almakta.

,
Katılım koşullarını yerine getiren 2 kişiye ürünlerimizden oluşan mini sepet hediyemiz olacaktır.

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI :


30  TEMMUZDA SON BULACAKTIR 
KARGO DEĞERLİ FİRMAMIZA AİTTİR

Butiza.com ile 2 kişiye süpriz hediyemiz var..


Butiza markası, Zeynep Araz tarafından Mayıs 2012 de kurulmuştur. Seçkin kıyafet ürünlerinin en uygun fiyatta ve en doğru şekilde ulaştırılması ana hedefimizdir.
Bu amaçla, tasarım ürünleri kıyafetlerin öncelikli olarak tüketiciyle buluşturulması; bunu yaparken de sosyal mecra ve internet kanallarını mümkün olduğunca etkin kullanılması üzerine planlamalar yapmaktayız.
İnternetten pazarlama ve satış kanallarının gücünü kulllanarak giyim sektöründeki deneyimlerimizi biraraya getirdiğimiz bir marka aslında  ...

şartları yerine getiren 
2 kişi markakids.comdan süpriz hediyeler kazanacaktır.


KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI
  1. bloğumu izlemeniz
  2. http://www.butiza.com üye olmanız
  3. http://www.butiza.com en az 1 ürüne yorum yapmanız ve buraya linkini koymanız
  4. FACEBOOK sayfasını beğenmeniz
  5. TWİTTER da takip etmeniz.

KAMPANYAMIZ 5 GÜN SÜRECEKTİR. 7 TEMMUZ SON KATILIM TARİHİDİR.

Basında Ben