15 Haziran 2012 Cuma

hetemara.com işbirliğliğiyle 2 izleyicime 25 TL hediye çeki veriyoruz


Merhaba yepyeni bir alış-veriş sitesi huzurlarınızda, kadın giyimden erkek giyime, çocuk giyimden ev aksesuarlarına bir çok ürünü hetemara.com da bulabilirsiniz. Katkılarından dolayı Yüksel Taşdemir hanım'ateşekkür ederim.
HETEMARA.com  Türkiye'de ki online alış veriş sistemine yeni bir soluk getirmek için 2011 yılının ekim ayında kuruldu. 1000'lerce marka arasından, yüz binlerce modeli genç ve dinamik kadrosuyla siz değerli müşterilerine sunuyor. Hemen teslim seçeneğiyle müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan  ilk sitedir.HETEMARA.com  Türkiye'de ki online alış veriş sistemine yeni bir soluk getirmek için 2011 yılının ekim ayında kuruldu. 1000'lerce marka arasından, yüz binlerce modeli genç ve dinamik kadrosuyla siz değerli müşterilerine sunuyor. Hemen teslim seçeneğiyle müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan  ilk sitedir.

By Hny Resim
49,90 TL17,90 TL
By Hny Resim
39,00 TL15,50 TL
Erkek Lacivert Ayakkabı 281 Resim
64,90 TL19,90 TL
EFEMME TURUNCU ÇANTA Resim
69,90 TL24,90 TL
EFEMME VİZON ÇANTA Resim
69,90 TL24,90 TL

Hakan Akkaya'nın Özel Koleksiyonlarıyla Ayakkabı Atölyesi Çok Yakında www.hetemara.com'da
Photo: Hakan Akkaya'nın Özel Koleksiyonlarıyla Ayakkabı Atölyesi Çok Yakında www.hetemara.com'da


Siteye üye olan herkes 10 TL Hediye Çeki kazanıyor.
Sitemiz de ürünlerimiz cazip fiyatlarla sizleri bekliyor

2 izleyicime 25 TL hediye çeki verecek firmamız.Dilediğinizi siz seçin iyi alışverişler

Şartlarımız
  •  Sitemize Üye olmanız hetemara.com
    Facebook sayfasını beğenmeniz.
  •  Twitter sayfasını takibe almanız.
  • Üye olduğunuz mail ile yorum bırakmanız
  • 100. katılımda  son bulacaktır.

İndirimlr.com , Sizlere Özel İndirim Kuponları ve Hediye Çekleri

Bütün fırsatlar, tüm markalar ve online alışveriş mağazaları tek bir tıkla burada:)

Son zamanlarda trend haline gelen Grup Satın Alma Sitelerinin ve Özel Alışveriş Kulüplerinin Günlük Kampanyaları bir tıkla parmaklarınızın ucunda! 

Sadece günlük fırsatlar değil, her online mağazanın, indirim ve kampanyalarından haberdar olmanızı sağlayacak tek site...

Özel Alışveriş Sitelerinin ve Fırsat Sitelerinin tüm kampanyalarını bir arada bulabilir; avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz! Artık fırsat sitelerini ve online alışveriş mağazalarını tek tek dolaşmanıza gerek yok, tüm site tanıtımları hesaplı alışverişin adresi indirimlr.com'da!

raen spa&naturel ile 1 izleyicime hediyemiz var.
Merhaba sevgili dostlarım , Yine güzel bir kampanya ile sizlerleyim.Öncelikle RAEN'i tanıyalım;

Raen'in anlamı
2005 yılında İstanbul'da kurulan RAEN, bitkisel kişisel bakım ürünleri üreten kalite ve özen odaklı %100 yerli butik bir firmadır.

RAEN ana fikrini isminden almaktadır. Eski Latince'de "oran ve miktarını belirtmek" anlamına gelen RAEN firmamızın temel ilkesidir. RAEN’de dikkat ettiğimiz temel nokta cilt bakımı için ürünlerde en ideal oranlara tamamen doğal içeriklerle ulaşmaktır.

Zengin floradan gelen özler
Ayrıca dünyanın en zengin flora coğrafyasına sahip ülkemizin bu özelliğini tüm ürünlerimize yansıtıyor, ürün malzemelerimizin büyük bir kısmını yurt içinden temin etmeye özen gösteriyoruz. RAEN'i hayata geçirdiğimiz ilk günden bu yana, ürün çeşitliliğimizi bilimsel kaynaklar yardımıyla genişletiyor ve müşterilerimize uluslararası kalitede ürünler sunuyoruz.

Ürün çeşitliliği
RAEN'de amacımız bitki ve meyvelerin özelliklerinden faydalanarak güvenle kullanabileceğiniz cilt bakım ürünleri tasarlamaktır. Yeni ürün fikirleri için denemelerimiz her zaman olduğu gibi devam etmektedir.
Kozmetik ürünleri tercih etmeyen ve özgün ürünler arayanlar için alternatif bir marka olan RAEN, perakende ve toptan satışlarını İstanbul-Nişantaşı'ndaki merkez butik dükkanından yapmaktadır.

Tamamen doğal olan bu ürünlerden birkaçı;

Gelelim kampanyamıza;
Kampanyamız sonunda 1 kişi  
Bitkisel Mango Vücut ve Masaj yağı kazanacaktır.


KATILIM ŞARTLARIMIZ
*bloğumu izlemeye alınız
*kampanyayı blgounuzda yada facebook profillerinizde duyurunuz.
*gereken linkler ad soyad ve mail adreslerinizi mutlaka yorum olarak bırakınız
kampanyamız  22 Haziran'da  son bulucaktır .
Kargo KAZANAN'A aittir.