6 Haziran 2012 Çarşamba

klimadakampanya.com ile 3 kişiye hediyemiz var
www.klimadakampanya.com  AYA Grup İklim Teknolojileri A.Ş markasıdır.
Aya Grup İklim Teknolojileri A.Ş iklim teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur.Teknolojiyi ve sektörü yakından takip etmesiylebünyesine güvenlik sistemleri, marin ve mobil çözümlerini de dahil etmiştir. Halen bu 3 ana dalda faaliyet gösteren şirketimiz, satış ve satış sonrası teknik hizmet alt yapısı ile sektörün önde gelen firmalarından olmayı hedeflemektedir. Gücünü uzun yıllar sektör deneyimine ve çalışma azmine borçlu olan genç, dinamik kadrosuyla her zaman daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

İklimlendirme Sistemleri
VRF sistemler, ısı pompaları, klima santralleri, ev ve ofis klimaları gibi iklimlendirme dallarında satış ve satış sonrası hizmetler veren şirketimizde satış ve makine mühendisleri, iklimlendirme tekniker ve teknisyenleri başrol oynamaktadır. Hizmet verdiğimiz her alanda öncelikle müşterilerimizi bilgilendirir, doğru ürünleri seçmelerini sağlarız. Hem doğaya dost, hem enerji verimliliğini ön planda tutarak en ekonomik ve verimli çözümler ile hayatınızı kolaylaştırırız.
Mobil & Marin Sistemleri
Mobil buzdolapları ile sektöre giriş yaptıktan sonra engin bir ürün yelpazesi olan marin sektörünü de yakından takip etmeye başladık.Mobil ve marin için üretilen buzdolabından fırına, ocaktan aspiratöre, klima ve güvenlik sistemlerinden sanitasyon çözümlerine varana kadar küçük/büyük tüm ihtiyaçlarınızı  karşılayabilecek ürünleri size en kaliteli hizmetle sunuyoruz.
Bilişim & Elektronik Güvenlik Sistemleri
Teknolojik gelişim ve değişimleri takip etmekten ve uygulamaktan çekinmeyen şirketimiz bu konuda da uzman ekiplerle çalışmaktadır. Öncelikle şirketimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve yanı sıra müşterilerimize de hizmet vermek üzere kurulmuş yazılım ve bilişim ekibimiz yeni teknolojileri takip ederek çalışmalarını sürdürmektir.

Ürünlerimizden Bazıları
Mitsubishi Heavy -SRK71HE-S1
SRK71HE-S1
SRK71HE-S1
Satış Fiyatı:4.404,00 TL
Havale Fiyatı:4.119,00 TL
Detaylar
Ortalama 4.4, puan 89 oy

Panasonic - KIT-YE9MKX
KIT-YE9MKX
KIT-YE9MKX
Satış Fiyatı:1.867,00 TL
Havale Fiyatı:1.622,00 TL
Detaylar
Ortalama 4.4, puan 89 oy

Midea - MSRI-18HRN1
MSRI-18HRN1
MSRI-18HRN1
Satış Fiyatı:1.819,00 TL
Havale Fiyatı:1.526,00 TL
Detaylar
Ortalama 4.4, puan 89 oy

Panasonic - KIT-YE12MKX
KIT-YE12MKX
KIT-YE12MKX
Satış Fiyatı:2.242,00 TL
Havale Fiyatı:1.997,00 TL
Detaylar
Ortalama 4.4, puan 89 oy


Vee gelelim hediyemize, Şartlarımızı yerine getiren 3 kişiye www.cilgindukkan.com adresinden dilediği 25TL değerinde ki dilediği hediyeyi vereceğiz.


Kampanya şartımız ise  ,

Son katılım 30 Haziran 2012
BOL ŞANSLAR..